Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemnek ma délelőtt...

Feleségemnek ma délelőtt megszünt a munkahelye. Hazajövet elcsúszott, eltörte a csuklóját. Hogy vigasztaljam meg, mit tudok kedveskedni Neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg nézzetek utána ennek, hogy ez még munkahelyi balesetnek számít-e!!!?


Amúgy a sztoriról az enyém jutott eszembe. Az unokanőverem a 3. babáját szülte.. A két nagyobbik nálunk volt addig. A pici besárgult, és átvitték a gyerekkórházba. Anyuka a BM kórházban, a pici a Heim Pálban, és apuka ment látogatni, és eltörte a lábát, ő pedig a Károlyiba került.. Szóval 3 szerettem 3 kórházban, és még az anyatejet is én vittem a két kórház között, plusz a törött lábú apuka, plusz a két gyerekük otthon nálunk... azt hittem ennél rosszabb már nem lesz...


És akkor a férjem is lerobbant 39 fokos lázzal...


De visszatérve hozzátok, jó hogy mellette vagy, biztos fog másik helyet találni, most pár napig (hétig) nagyon vacakul fogja magát érezni.

2009. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát tudod...

Nem ismerlek benneteket, de most sírás fojtogatja a torkom : milyen egy sz@rszemétmocsok Munkáltató az, amelyik KARÁCSONY ELŐTT 1 HÉTTEL mond fel a dolgozóinak?!...


Egyébként is nehéz lehet egy felmondást megemészteni, de karácsony előtt közvetlenül 10x jobban fájhat!!!


Jó, hogy a feleséged támaszkodhat rád a bajban, ez nagyon sokat jelenthet neki...


Nagyon sok erőt kívánok nektek az elkövetkezendő hónapokra, remélem gyorsan talál egy másik munkahelyet!


(második beíró voltam)

2009. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szegény feleséged! Ne haragudj rám, kérlek, de először elmosolyodtam, mert nekem is eszembe jutott egy történet:

Egyik ismerősömet műtötték valamire (rengeteg műtétje volt, nem tudom, ez éppen melyik), mikor kiengedték, meglepetést akart szerezni a legjobb barátnőjének, így nem szólt, hogy hazaengedték, elindult egyedül, gyalog. Egy kocsinak a felnije pedig menet közben kirepült és telibe fejen találta szegényt! Irány vissza a kórházba...

Sok kitartást kívánok Nektek, remélem, hamarosan talál új munkahelyet a feleséged! Az ünnepeket pedig töltsétek szeretetben, békességben és amennyire lehet, nyugalomban!

2009. dec. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
De édes vagy,hogy így törődsz a feleségeddel!:)Nagyon ritka az ilyen!Mondjuk az én férjem se rossz,de most a te feleségedre kicsit azzé irigy vagyok!:)Bárcsak minden férj ilyen gondoskodó lenne és figyelmes,mindjá könnyebb lenne a nők számára a világ!:)Meglátod,minden rendbe jön,és Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek!:)))
2009. dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok, -szégyen, vagy nem- megkönnyeztem a válaszaitokat.

Párom is elolvasta mindet.

Békés boldog karácsonyt kívánunk nektek is!

2009. dec. 18. 21:07
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
nemtudom ,hogy illik-e megköszönni de én mst megköszönöm :) köszi és viszont
2009. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!