Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ez igy, mit gondoltok?

Normalis ez igy, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyunk egyutt a parommal, december ota egyutt is elunk. 31eves ffi en 29 eves no vagyok.

Neki van egy 4 eves fia. A gyerek anyjanak a viselkedesevel vannak gondjaim.

Szinte Naponta beszelnek a parommal telefonon, ha valami baja van akkor ot hivja, hogy segitsen neki (villany, internet,stb.).

Havonta egyszer ketszer autoval elviszi bevasarolni, engem is hivnak, hogy menjek de rosszul erzem magam, anya apa gyerek +en... igy csak egyszer mentem veluk.

Penteken munka utan mentem haza es a "kis csalad " otthon volt.

Az ex hozta hetvegere a kisfiut, de ott felejtette magat es a konyhaba megszendvicset keszitett (mintha otthon lenne) mig a fiuk a nappaliba jatszottak (xbox).

Hetvegen beszeltem a parommal, hogy engem ez nagyon zavar.

Azt mondta engem szeret es ne feltekenykedjek, inkabb!!! probaljak ossze baratkozni vele, mert nagyon kedves no.

Nem igeri, hogy kevesebbet beszelve, mert szereti ( baratkent) es nincs senkije (szulok meghaltak).

Ez igy normalis es tul erzekeny vagyok? Ugy gondoljatok el kell fogadnom ezt?


2014. márc. 31. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Megmondom őszintén én nem tudnám elfogadni,pedig ez jó hogy ilyen jóban vannak,de én nem tudnám ezt elviselni.
2014. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Hat ha nem tűnt volna fel itt nem az ex a problema, hanem a parod.....
2014. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Az eszem azt mondja, hogy normális, és a gyerek érdeke azt kívánja, hogy a szülők közt megmaradjon a szoros baráti kapcsolat. Ha a helyedbe képzelem magam és a szívemre hallgatok, akkor viszont azt kell mondanom nem tudnám elfogadni ezt a helyzetet.

Annyit mindenképpen kérnék, hogy az otthonunkat hagyják ki a találkozókból, és a közös bevásárlásokat is.

Csinálják azokat a dolgokat együtt, amit a barátok szoktak, pl menjenek el kávézni, vagy beszélgessenek egy nagyot akárhol, de ne lakáson. Főleg ne úgy, hogy én nem vagyok otthon.

2014. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen, a párod a probléma... nem hiszem, hogy ezen a helyzeten lehet változtatni, illetve, hogy az ugy változzon, hogy neked jo legyen..
2014. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A egyik agyatlan nullára pontot ott, az elarulna, hogy miért?

Épeszű ember ezeket a dolgokat, amiket a kerdezo felsorolt nem engedi meg az exnek. Ha megis, akkor az nem az ex hibaja, hanem a kerdezo partnere a ludas.

2014. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

"Az ex hozta hetvegere a kisfiut, de ott felejtette magat es a konyhaba megszendvicset keszitett (mintha otthon lenne) mig a fiuk a nappaliba jatszottak (xbox). "


Szerintem ez nem normális. Az exnek is és a párodnak is tudnia kellene, hogy a határ. Azzal nincs semmi baj, hogy a párod törődik a gyerekével, sőt. Azzal sincs gond, hogy jóban van az ex-szel. A baj, hogy nincsenek egyértelműen kijelölve a határok. A te konyhádban, lakásodban, életedben egy másik nőnek sincs keresnivalója.


Szerintem ne fogadd el, beszélj a pároddal, hogy ez így nem jó. Nem azt akarod, hogy szakítsa meg a kapcsolatot a gyereke anyjával, csak annyit, hogy tartsák tiszteletben, hogy ti külön éltek, és a ti kettőtök életébe ilyen szinten ne folyjon bele.

Azzal egyébként nincs baj, ha összebarátkozol vele, a közös gyerek miatt úgyis köze lesz az életetekhez, csak meg kell húzni a határokat. Még most, mert később már hiába akarod.

2014. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jól megéritik egymást minek váltak el? Én nem viselném el egy percig sem ezt a helyzetet!
2014. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Annak orulni kell h nem gyulolik egymast de mi az h elviszi vasarolni meg h ott felejti magat nalatok? Ez nem normalis! En is a szivemre vennem a dolgot es mondanam a paromnak h akkor eljen a hon szeretett baratjaval ne velem!
2014. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, hogy nagyon sokat veszekedtek, csak a vallas utan rendezodott a viszony koztuk. Nem tudtak mar egyutt elni, mindketten ereztek es vegul a no mondta ki, hogy legyen vege.

Az exnek is volt egy kapcsolata de vege lett, nem tudom miert.

Nem hiszem, hogy lenne koztuk barmi is, es bizok a paromba is de megis nagyon zavar.

2014. márc. 31. 13:56
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

Ez így normális, hiszen ő a családja ennek a nőnek, és alig váltak még szét, és van egy pici gyerekük, akit félig az apa kell eltartson és neveljen.

Te tudtad, hogy egy ilyen élethelyzetben lévő férfit választasz, apukát, kicsi gyerekkel, egy mások házasságban, így nem tudom, milyen meglepetés ért ezügyben. Amikor összejöttetek, ráadásul még jobban bennevolt ebben a kis családban, friss apuka egy totyissal, nemrég elvett feleséggel, hát ez evvel jár.

2014. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!