Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rászóltam a férjemre, és...

Rászóltam a férjemre, és halálosan megsértődött. Ez megy már kb.20 éve, de most lett elegem. Lehet, hogy én vagyok a hibás, de ideje lenne elköltözni?

Figyelt kérdés

Tegnap mindent elkészítettem a mai ebédhez. Megsütöttem a húst is, gyönyörű lett. Ma megkértem, tegye be a sütőbe, egy picit süssük át, mert akkor igazán finom..

Közben ki kellett mennem (muszáj volt), mire visszamentem, megégette. Teljesen fekete, szenes lett. Mondtam, hogy ez nem igaz, ennyi idő alatt (kb. 8 percig voltam távol),hogy tudtad szénné égetni? Erre azt mondta, grillezte. (Sose szoktunk grillezni ebben a sütőben). Erre kijöttem, mert ha maradok, még lett volna egy-két keresetlen szavam).

Bejöttem a szobámba, mert ilyenkor jobb, ha egyedül vagyok, erre két percen belül ő is bement a szobájába, hogy ő már megebédelt. Most meg van sértődve. Ezt csinálja kb. 20 éve. Rengeteg kárt tesz, butaságot csinál, de ha szólni merek, mindig megsértődik, hogy nekem legyen lelkiismeret-furdalásom. De most nincs.

Tudom, hogy apróságnak tűnik, de úgy érzem, most telt be a pohár.


2013. szept. 22. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Az enyém is ilyen. Már megszoktam :) Persze néha mérges vagyok rá ezek miatt, de ettől még szeretem. Nálunk a megoldás: 22 éve pakolok utána, és nem bízok rá semmi olyat amiben kárt tesz. :D (Ma pld. teregetett, rengeteget.. abban jó!) :D
2013. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Húha, 20 évig bírtad, az nem semmi. Hozzámentél egy nagy, buta gyerekhez? :-) Én nem bírtam volna eddig, az biztos. Költözz, ha tudsz hova, és meg tudod oldani, hátha találnál egy jobb pasit.
2013. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy néhány hónapja döbbenten tapasztalom, hogy már egyre kevésbé szeretem(: Inkább csak a megszokás miatt vagyunk együtt.
2013. szept. 22. 13:52
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom nem a csirke a baj, hanem ez az indulatod mögött sokkal de sokkal több gondod van.


Ahogy érzem a kommunikáció amit neheztelsz, nem tudjátok megbeszélni a bajotokat mert megsértödik. Gondolom ezt gyerekkorából hozta. Akkor mikor anyukája leszidta is ugyan ezt csinálta ezzel menekülve el a bajok elöl. Vagy is ezt levetközni nem nagyon fogja tudni, esetleg ha úgy érzed, hogy neked fontos a változás és van még esélyetek akkor ezen kellene neki változtatni.


Na azzal, hogy minden alkalommal leszidod nem fogsz semmit elérni. Talán másik taktikához kellene folyamodnod. Ne leszidd csak mond meg neki mi nem tetszik és ne keríts neki nagy feneket ne vitatkozz vele. Viszont, ha valamit jól csinált akkor nagyon dicsérd meg. Mond meg, hogy ez amit akartál, büszke vagy rá, örülsz neki....

2013. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Új pasihoz már öreg vagyok, nem is szeretnék új kapcsolatot, de ahogy öregszem egyre nehezebben fogadom el a dolgait.

Ezt a kérdést is én írtam ki, talán így jobban érthető, hogy jutottam idáig..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. szept. 22. 13:55
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagy változókorban és türelmetlenebb lettél?

Ez nem ok a válásra, az viszont igen, hogy minden porcikája idegesit és nem szereted!

2013. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát bocsi, de nekem eléggé ellenszenves a férjed, én alapból utálom a sértődős pasikat, mert nem lehet velük megbeszélni semmit, mivel el vannak foglalva ezzel. Elolvastam a régi kérdésedet, hát én tuti elválnék, de ez csak az én véleményem, mert igazából nem néz téged semmibe ahogy lejött.
2013. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most megpróbálok elmenni. Van egy kis házam, oda. Egyelőre megpróbáljuk néhány hétig a különélést, aztán meglátjuk. Majd eldől. Nagyon bánt, de most tényleg úgy érzem, hogy elég. Majd írok, de ott nincs internet, egyelőre azt nélkülöznöm kell. Köszönöm a hozzáállásotokat! Sziasztok!
2013. szept. 22. 14:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Na, akkor kitartást, ne hagyd, hogy semmibe vegyenek, kihasználjanak. Simán jobb lesz neked, meglátod! :-)
2013. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
jó ötlet
2013. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!