Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibás vagyok? Komolyan gondolta?

Hibás vagyok? Komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

A párom hónapok óta panaszkodott, hogy rosszul érzi magát a munkahelyén. Ósszel kórházba is került a stressz miatt. Sokat keresett, de én úgy gondoltam az egészsége mindennél fontosabb. sokszor mondta, hogy nem szeretne menni dolgozni, és én is igazatt adtam neki, mondtam keressen másik és hadja ott. Nem talált semmit, így mikor a múlt hönapban megint rosszul lett mondtam neki hagyja ott most , pihenjen egy-két hónapot és lassan keressen másikat.

Van tartalékunk, én jól keresek és a családom is nagyon sokat segít ha kell.

Ma egy apró vitából hatalmas veszekedés lett (6 éve elöször) és azt mondta miattam hagyta ott a munkáját és én leszek a hibás ha nem talál másikat.

Gondolom milyen rossz lehet neki, de nem stresszelem hogy keressen másikat kedden indulunk pihenni Törökországba 8 napra, a mült héten wellnes szállódában voltunk.

Komolyan gondolja amiket mondott? És igaza van? Rosszul érzem magam


2014. febr. 15. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj h nektek túl jól ment eddig minden és most beütött a gang és már ideges minden miatt.
2014. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Csak ideges volt, nyugi :)

Majd a nyaralás alatt helyrejön :D

Kapcsolódjatok ki, ne engedd, hogy a munkán rágódjon. Gondolom ő is rosszul érzi magát, elvégre sztem dühös, mert ő a férfi és vigyázni akar rád^~^

2014. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nincsenek anyagi gondjaink, egyenlőre. De ha bármi gond is lenne a jövöben a családunk segítene.

Arra gondoltam, hogy ideges és most volt bátorsága elmondani amit valöjában gondol.

2014. febr. 15. 21:53
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Áruld már el, hogy ilyen helyesírással hol fizetnek ilyen jól? ( "hadja", "egyenlőre", "szállóda"...stb.)

Egyébként a kérdésedre válaszként- Szerintem bűnbakot keres. Amíg dolgozott, addig csupa stressz volt meg tönkre ment egészségileg, így akkor a nyafogását kellett hallgatnod. Amikor mondtad, hogy hagyja ott a munkáját, hogy ne menjen tönkre, akkor igazolást kapott arról, hogy te megérted őt és nem baj, ha nem dolgozik. Most pedig az arcodba tudja vágni, hogy miattad van, mert te mondtad, ő magától nem tette volna meg ( közben alig várta, hogy ezt mondd neki), s így jobban esik a kis lelkének, hogy nem ő volt a nyaffancs, aki nem bírta a terhelést, hanem te mondtad, így a te hibád.

2014. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
A helyesírásodra én is rá akartam kérdezni. Mivel foglalkozol?
2014. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező,

Egyenlőre ne vedd fel majd ha lesz más akkor ő is belátja, hogy ha meg vagytok egy darabig az ő keresete nélkül akkor nincs gond.


Utolsó válaszoló, én is küzdök némi kihívással a magyar helyesírással és néha a fogalmazással is ettől függetlenül egy nagy nemzetközi cégnél vagyok fejlesztési vezető (programozás) és senki nem akadékoskodik ezen, ez az állapot tipikus fórum betegség, hogy ha semmibe nem lehet belekötni akkor ebbe fogok belekötni.


És most mondok egy még érdekesebbet angolul tökéletesen hibátlanul írok és fogalmazok. Szóval a magyart is biztosan újra lehetne tanulni, de erre nincs túl sok érkezésem.

2014. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Informatikával foglalkozok,informatika biztonsági szakértő vagyok.

Nem születtem magyarországon és egyedül tanultam írni olvasni magyarul! A munkahelyemen csak angolul (anyanyelvem) beszélünk írunk.

2014. febr. 15. 22:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem fogtál pisztolyt rá, hogy azt tegye, amit mondasz, másrészt te is mondhatod, hogy te mentetted meg az életét.
2014. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A párod sajna ideg gyenge aki nem bírja a streszt és másokat hibáztat ez csak rosszabb lesz.
2014. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igazság szerint kicsit hisztis, mert elkényesztették a családja. De már 35 éves és fel kellene nőnie.

De közben azt is tudom hogy nagyon stresszes volt a munkája (tözsdén dolgozott) és még sz orvos figyelmeztette. Most nem beszélünk.

2014. febr. 15. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!