Ez nem megalázó?

Figyelt kérdés
pénteken mondtam páromnak hogy van egy két számla amit nem tudok kifizetni muszály lesz átteni -nem nagy tétel-, közöltem hogy nincs rá most keret. azt elkezdett velem veszekedni hogy én milyen pénzéhes vagyok, hogy csak a pénzen jár az eszem, majd ki lesz fizetve valamikor. meghogy én miért kérek erre pénzt? -nem tudom egy villanyszámla van meg egy gáz. azt odáig fajult a dolog, hogy tegnap dolgozott, majd délután erre jártak a kollegáival a ház előtt -bekopogott az ablakon, és ott a szemük láttára odaadta a pénzt, hogy tessék itt a pénzed! most komolyan 3 órát nem birt volna kivárni mig hazaér? ezt azért kaptam hogy fogjam be a számat? ki tudtam volna fizetni következő hónapban -mert most nem kaptam úgy fizut elmaradt a túlórám. de most komolyan ez normális?
2014. ápr. 6. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ez a "tessék, itt a pénzed" valóban megalázó, főleg úgy, hogy mások is látják.

de nem nagyon értem, te most kértél tőle, vagy csak elmondtad neki, hogy csúszol 1 hónapot?

együtt éltek v nem?

2014. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális, bunkó paraszt a párod.


Amit javasolok, írd össze a sérelmeidet, nehogy kihagyj valamit és aztán beszélj csak vele. Szép összeszedetten, logikusan, nem veszekedve. Annak semmié értelme.

2014. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2014. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

"3 órát nem birt volna kivárni mig hazaér?"


Tehát együtt laktok? Akkor miért te fizeted a számlákat, miért nem együtt?

Én valószínű azzal a lendülettel kivágtam volna a pénzt az ablakon és közöltem volna, hogy nem is kell otthon aludnia ma, ha ekkora szemétláda.

2014. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1. ha együtt laktok, akkor érthető, hogy szóltál (gondolom, együtt éltek, ha azt írod, hazaér), közösen kéne fizetnetek, ha te kevesebb pénzt kapsz, akkor nyilván másképp kell beosztani erre a hónapra. Így a viselkedése elég nagy tahóság.


". ha mégse élnétek együtt, akkor nem tudom, mi köze hozzá.

2014. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma ott kezdődik,hogy pénzt kell kuncsorognod a közüzemi számlákra,mintha valami segélyért állnál sorba,miközben együtt használjátok a gázt és a villanyt..
2014. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy közös a kassza, együtt is élünk. én nekem most nem jött úgy a kártyámra pénz. ezért is mondtam hogy adjon -leszoktam venni és egy köcsögbe szoktuk itthon közösbe tartani ezért is kértem hogy elmehessek majd reggel a postára meló előtt hogy vegyen le pénzt. 3 órát meg azért irtam hogy nem birt volna várni -talán azért mert akkor már itthon volt és nem lett volna megalázó a többi előtt ilyen jelenetet rendezni
2014. ápr. 6. 11:39
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
legalabb megkoszonted ?
2014. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De igen, elég megalázó. Jó nagy bunkó párod van.
2014. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Jó bunkó a párod, és direkt csinálta így, hogy megalázzon. Én fix, hogy el se vettem volna tőle a pénzt, és megmondtam volna neki, hogy aludhat a drága kollégáinál. Azokról is meg van a véleményem, hogy ilyesmibe részt vettek.
2014. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!