Ez nem megalázó?

Figyelt kérdés
pénteken mondtam páromnak hogy van egy két számla amit nem tudok kifizetni muszály lesz átteni -nem nagy tétel-, közöltem hogy nincs rá most keret. azt elkezdett velem veszekedni hogy én milyen pénzéhes vagyok, hogy csak a pénzen jár az eszem, majd ki lesz fizetve valamikor. meghogy én miért kérek erre pénzt? -nem tudom egy villanyszámla van meg egy gáz. azt odáig fajult a dolog, hogy tegnap dolgozott, majd délután erre jártak a kollegáival a ház előtt -bekopogott az ablakon, és ott a szemük láttára odaadta a pénzt, hogy tessék itt a pénzed! most komolyan 3 órát nem birt volna kivárni mig hazaér? ezt azért kaptam hogy fogjam be a számat? ki tudtam volna fizetni következő hónapban -mert most nem kaptam úgy fizut elmaradt a túlórám. de most komolyan ez normális?
2014. ápr. 6. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

jellemzo, miutan kuncsorogtok a penzer, megkapjatok, utana meg az a szemet aki adja.

erdekes en is oda adtam bnomnek a tobbiek elott, megse igy velekedett...

de van 1~2 ... aki kapott, kertem vissza meg neki allt feljebb.

remelem a 0% olas a legnagyobb oromod :D

2014. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: a kérés és halasztás, ill. ennek megbeszélése nem egyenlő a kuncsorgásnál. És neked bnőd? Szegény lány nagyon vak lehet felőled.
2014. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja hogy te légy a pót anyuci aki elintézi az anyagi problémákat nélküle... tervezel egy ilyen pasival hosszútávon?
2014. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ennek a kapcsolatnak nincs èrtelme.
2014. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Az senkinek nem jutott eszébe, hogy azért vitte haza korábban, ha már arra jár, akkor az nap betudja fizetni a kérdező, hogy ne legyen csúszás? Rögtön de bunkó, meg de köcsög...

Párommal mi is közös számlán vagyunk, az ő számlájára jön az én fizum is, mert nem akarunk két számlát fizetni. A pénzt ÉN kezelem, de mindent meg kap, vagy mindenre megkapja a pénzt amire kell és szüksége lehet. Fizu előtt számolunk, hogy mi a várható kiadás, és mi az, amivel szabadon gazdálkodhatunk, esetleg nasira. :)

Nekem is volt olyan, hogy telefonált a párom, hogy elfogyott a pénz otthon, és kellene a telefonszámlára. Munkatársakkal 3 házzal odébb dolgoztunk, hazamentem 2 társammal, őket megkínáltam egy sörrel, míg én adtam pénzt a páromnak, hogy akkor legyen kedves befizetni a számlát.

Nem voltam bunkó. Ő kérte én pedig adtam. Hiszen annak a pénznek egyik részét ő kereste meg, a másikat pedig én. Ez így volt tisztességes. Az, hogy a munkatársaim előtt adtam oda... Senkinek semmi köze hozzá! Minden férfi ad az asszonynak konyhapénzt valami formában! Drágáim, ezt azért ne felejtsétek el! Amíg a butikban tudtok könyörögni, hogy "Lécci macikáááám..." mindenki előtt, addig ez se legyen ciki és bunkó...

2014. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ennyi, utolso, nem tom mi van ebbe gaz komolyan....
2014. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!