Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik az esélyeim...

Szerintetek mik az esélyeim arra, hogy találjak egy rendes, szerető társat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anyuka vagyok, a lányom 8 éves. Az apjával már fél éves korában elváltunk, utána 2 évvel lett egy másik kapcsolatom, ami boldogan indult ugyan, de 3 év után véget ért. Pontosan azért, mert a párom nem bírta/akarta vállalni a gyermek neveléssel való lemondásokat és az azzal együtt járó egyéb dolgokat, pedig igen igyekeztem alkalmazkodni hozzá, hogy elviselhetőbbé tegyem a számára. Ennek már 2 és fél éve és azóta nem ismertem meg senkit. Őszintén, már el sem tudom képzelni, hogy valaha is lesz velakim, aki elfogad és szeret minket így, ahogy vagyunk, ketten. Bár az ismerőseim körében vannak többen is, akiknek sikerült és már van közös gyermek is, én már lassan lemondok róla, hitem elvesztettem ezzel kapcsolatban. Azért egy halvány szikra legbelül még parázslik, hátha.. Kérem, azok írjanak, akik hasonló cipőben jártak, de sikerült nekik, illetve férfiak, akik gyermekes anyukánál állapodtak meg. Hol ismerkedtetek meg? A férfi hogy érzett azzal kapcsolatban, hogy a "kiszemelt" hölgynek gyermeke van? A válaszokat előre is köszönöm!

#ismerkedés #nevelőapa #egyedülálló anya #nevelt gyermek #feleségem gyermeke #anyám férje #ismerkedés szülőkét
2014. ápr. 6. 11:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

26/F

Engem sosem zavart az a kapcsolatban ha a partneremnek volt gyereke, és nem azt mondom hogy sajátomként szerettem de nem éreztettem vele, hogy ő nem az enyém. Ugyanugy viszonyultam hozzá mint ha a sajátom lenne. És ha valaki vállalja 1 nővel a kapcsolatot annak ellenére hogy gyereke van akkor az ne a gyerekkel takarózzon hogy a gyerek miatt nem működik mert szerintem ez baromság. Ha nem lett volna gyereked akkor sem működött volna

2014. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam elvált anyukával kapcsolatban, de öt hónap után szétmentünk, őmiatta. Nem zárkóznék el egy gyerek miatt. Ha gondolod írj privátban, itt a falon nem szeretek erről beszélni.
2014. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
Ha csinos vagy, szép és kedves, és jól tudsz főzni, akkor egyszer biztosan találsz párt. Egy nőnek a szépsége a fegyvere és ha még főzni is tud, akkor az már főnyeremény.
2014. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Bàr igy lenne, hogy a csinossàg és a fözni tudàs erény lenne:D Akkor több boldog kapcsolat lenne, àltalàban pont az ilyen nöket nézik semmibe.
2014. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A külsőm rendben van: edzem rendszeresen, ápolt vagyok, fehér fogak stb., akik megismernek, mindig rám csodálkoznak hogy gyerekem van. Ezzel nincsen gond. Az előző kapcsolatom viszont tényleg amiatt ment tönkre, mert gyerekem van: eleve kevesebb időt tudtunk kettesben tölteni már a kezdetektől fogva, aztán ott voltak az éjszakai ébredések, a hétvégi korán kelések, a hisztik és minden más, ami egy 2-4 éves gyermek nevelésével jár. Állandóan ezek miatt voltak feszültségek, minden más rendeben volt közöttünk, valószínűleg ezért húztuk ki 3 évig. Tudom, nem a gyermekemmel van a gond, hanem a partnerem nem szeretett volna felelősséget vállalni, ő a kényelmes életet szerette. Az elejétől kezdve észre kellett volna vennem, hogy ilyen, de a szerelem.. már csak ilyen. De már sokkal érettebb vagyok, tapasztaltabb ezen a téren, biztos, hogy még egyszer nem csúszok bele egy ilyenbe!
2014. ápr. 6. 12:18
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
én is egyedülálló anyuka voltam, ráadásul sérült gyermekkel... a jelenlegi férjemmel, chat-en ismerkedtünk meg, sose zavarta, hogy van gyerekem, pedig aztán mellette még több lemondással jár az élet :) de vannak nagymamák akik szívesen bevállalják, ha nekünk külön programunk van... ő sajátjaként szereti, ha új ismeretségnél megkérdezi tőle valaki van-e gyereke, mindig azt mondja hogy igen van egy lánya :) (pedig az exel is tartom a kapcsolatot, lányom folyamatosan megy hozzá is) és lassan megszületik a közös gyermekünk is :) szóval semmiről nem vagy lekésve, eszedbe se jusson ilyen, hogy egyedül éled le az életed... neked kell változtatnod a felfogásodon, hogy ne ezt sugározd a pasi felé, hogy hát igen van gyerekem úgyse működne...
2014. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2%
Együttérzésem, meg minden amit szeretnél, de talán befele sem árt nézni. A volt pasinak is így adtad elő? Hogy hiszti? Hisztizik a pasi? Lehet, hogy benned nem áll össze, de ez a tisztletlenség csimborasszója, netovábbja. Akit szeretünk, annak ilyet bizony nem mondunk. Ha meg mégis, hát talán mégsem olyan nagy az a női szerelem. Jó indikátor ez. Nem, nem csak egy nyelvi fonéma, nem csak egy kifejezés. Érdekellentétek, nehéz szituációk mindig alakulnak, de ha nekem így adná elő a társam, így vezetné elő a nemtetszését, hát lenne egy komoly beszélgetésünk a kapcsolatunk folytatásáról, de inkább nemfolytatásáról. Sok nő el van tédve e téren. Nem ismerlek, nem tudom mi hogy van nálad, de hogy esne, ha szeretetre és figyelemre vágynál és az osztályrészed es flegma "már megint hisztizel" lenne? Igen, van időmegosztás és osztozni is kell anyukán, ha ezt nem tudod kezelni, illetve szofisztikáltan előadni és nem utolsó sorban érteni, hogy miért kellene ezt máshogy, akkor ez egy visszatérő probléma lesz. Nyugodtan ignorálhatod ezt a meglátást a fejedben és ugorhatsz a következő hozzászólásokra, de előbb-utóbb úgy is rájössz, hogy erre figyelni kell. Nálad konkrétan változtatni, nem tudom mekkorát, nem kizárt, hogy nagyot. Nem biztos, hogy kellőképpen nyitott vagy egy társra. Az egy dolog, hogy vágysz rá, de ha tudatalatt - így az önkéntelen kiszólásaidban, testbeszédedben - kizárod a harmadikat - mert örök harmadik lehet csak - akkor ne csodálkozz, hogy inkább magadra hagynak a kölökkel. De még ha nem is így adod neki elő, akkor is: magadban így gondolkodsz a dologról és ez így - amint a mellékelt ábra is mutatja - nincs jól. Sajnos ezt nem tudom jobban magyarázni, tisztelet. Ne hiányozzon.
2014. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A 6/7-es volt egyedülálló anyukának nagyon köszönöm a válaszát és a biztatását! A többekét is, nagyon jól esik hallani, hogy nincs elveszve a remény.
2014. ápr. 6. 12:54
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdesz szintén gyerekes férfival? Nekem függetlenként nem kéne olyan, akinek van gyereke, szerintem jogosan. Keresgélj közöttünk, biztos akad valaki. :)
2014. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És neked, legutolsó, indulatos kommentelő azt kell mondjam, hogy felesleges negatív energiákkal vagy tele, amiből én nem kérek, köszönöm! Hisztizni a kislány hisztizett, nem a "pasi", ha elolvasod újra a mondatot.. Az egész hosszú levelet teljesen feleslegesen írtad! Ne is válaszolj erre, ha kérhetem..
2014. ápr. 6. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!