Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyász után mikor érdemes új...

Gyász után mikor érdemes új kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos párom meghalt nagyon rossz, sokáig voltunk együtt de mióta egyedül maradtam úgy érzem tudok egyedül lenni szükségem van valakire és amit hallok,hogy sokan évekig egyedül élnek és utána alakítanak ki kapcsolatot az nekem sok.Nagyon hiányzik mellőlem egy társ:(( Mit tegyek.
2014. ápr. 7. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó. Van aki pár hét után, de van aki soha többé nem tud nyitni egy új kapcsolatra.


Ha te úgy érzed, hogy készen állsz rá, akkor keress társat. Csak arra figyelj, hogy tudd is őt szeretni, és ne csak azért kelljen ő, hogy csak legyen valaki melletted. Az nem lenne tisztességes.


Részvétem.

2014. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned. Mármint azt, hogy mikor érzed magadat készen egy új kapcsolatra. Az meg, hogy mások mit mondanak ne érdekeljen. Neked is csak egy életed van, próbáld meg boldogan élni.

Szorítok.

2014. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Arnold901005 ***** válasza:

Részvétem!


Ez valóban mindenkinél más, pl. apu az Anyu halála után kb. fél évvel már nem volt egyedül, nekem viszont több, mint 4 éve halt meg a barátnőm és még mindig nem tudtam elengedni. Neked kell érezned, hogy mikor van itt az idő. Ha úgy érzed, hogy tudnál nyitni, akkor talán érdemes megpróbálni. Remélem, hogy sikerülni fog!

2014. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyászév Európában római kor óta venn maradt hagyomány, mai szabadosabb világunkban is, kb. ennyi idő után "illik" csak nőnek új férfival összeköltöznie, ismerkedni régen is lehetett korábban is.
2014. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fenn maradt
2014. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Igen mert az sem jó,hogy hónapokig egyedül vagyok és csak arra gondolok,hogy mi volt:((Ha lenne új társ talán könnyebben menne a felejtés.Nem csak arra kellene,hogy legyen mellettem valaki.
2014. ápr. 8. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!