Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h ne legyen ilyen...

Mit tegyek h ne legyen ilyen velem a saját anyám? Bennem van ahiba? Költözzek el?

Figyelt kérdés
Anya évek óta külön van apától, már semmi közük egymáshoz. 2éve van 1pasija(anyu 45fölött, a pasi 25alatt van).Én 16vagyok.És elejénte mamánál kellett aludjak amikor a pasi itt aludt, de ott féltem mert keresztanyám agyilag beteg,és féltem h éjszaka megöl.Aztán megbeszéltem anyával h hagy maradjak itthon amikor itt van a pasi,de ez tán még rosszabb,mert ők van olyan h egész nap fekszenek..alig tok mozogni tőlük ezér t a lakásba..mert mint a nyulak basznak..és ezért nem mindig mászkálhatok..Meg am anyám folyton hangosan nyög,sikoltozik,meg beszél szex közbe,én már ott tartok h úgy érzem hányok az egész felnőtté válástől,folyton vagdosom a karomat,de ez se igazán segít, már teljes kivagyok ne tudok mitt tenni ellen,mert ha anyának ezt elmondom annyi a válasza h értsem meg h ő nő,és h neki erre szüksége van,de könyörgöm ő meg értse meg h én meg gyerek vagyok,és nekem erre nincs szükségem!!Nekem anyával jo volt a viszonyom,am mostmár nem beszélek vele,csak hétköznapi dolgokat..és ezért sokat veszekszik velem..pedig erről ő tehet,hisz ő vadított el magától..és ha ezt emgemlítem neki akkor is csak ordibál velem. És még a kapcsolatuk elején többször az éjjeliszekrényemen hagyták a használt óvszert,és nem rég rengeteg róluk készült képet találtam a gépen, és azóta anyát már nem tom úgy átölelni mint régen,ezt mondtam is neki,de azt mondta h nézzem a jo oldalát, mert nem mindenki lát ilyet az anyjától..hát komolyan mondom ez marha poénos volt,azt hittme elbőgöm magam. Anya régen szeretett, de mióta ez a pasi van már úgy érzem h nem vagyok fontos neki. Most talán javult a helyzet..annyba h már megértette h ne nyögjön ha hallom, de képek ugyanúgy a szemem előtt vannak..és tök szar volt látni h anyám hót geci..Apa mondta h magához vesz..nagyon szívesen mennék is,de félek mert anyának nem működik jol a veséje,és félek h csak rosszat tennék vele ha magára hagynám,mert a pasi nincs mindig vele,meg volt már olyan h megcsalta,és olyankor nagyszükség van rám. Én anyát most is szeretem,a magamódján ő is engem,csak hát sztem önző velem. Szerintetek hibás vagyok? Mit tegyek? Már nem sokáig birom..
2008. júl. 25. 01:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
80%
Te jó ég. Hogy lehet ilyen egy anya? Szerintem egy időre költözz el apudhoz hátha ettől észheztér, persze lehet hogy nem változik semmi, de neked mindenképp jót tenne ha elkerülnél onnan.
2008. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát nekem biztos jobb lenne,mer tmár nagyon kivagyok. És most olyan rossz érzés h ezt elmertem mondani,mert úgy érzem h ártok ezzel anyának,de már tényleg nem bírtam.

És nagyon köszi h segítesz nekem, ez sokat jelent most,mert eléggé magam vagyok.

2008. júl. 25. 02:07
 3/18 A kérdező kommentje:
Régen nagyon szeretett engem..fáj h már nem úgy szeret.
2008. júl. 25. 02:16
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagy! En is csak azt tudom tanacsolni mint az elso hozzaszolo, hogy koltozz apukadhoz.

Egy kicsit te is megnyugodnal es lehet anyukad is meggondolna magat, es nem lenne ennyire onzo!

Biztosan szeret anyukad csak, most a fiatal koraban kihagyott dolgokat probalja bepotolni!

Amugy en is ismerek egy ilyen holgyet aki a gyereket reggel koran kuldi a nagyihoz mert erkezik a pasi!

Nagyon sajnallak! Remelem jora fordul az eleted!

Szoritok neked!

Udv:Erika

2008. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Úgy érzed már nem szeret? Csak azért mert a figyelmét megosztja közted és egy egy férfi közt? Ha majd neked lesz párod, ő is mondhatja, hogy "már nem szeretsz?"

Gyerek vagy még, gyerekesen gondolkodsz.

Az anyád némiképpen valóban figyelmetlen (használt óvszer szanaszét, képek a gépen elérhető helyen)

de ha az apáddal élnétek ugyanez természetesebb lenne.

16 éves kor, nagyon nehéz időszak.

Ne anyádon követeld a saját boldogságodat azt neked magadnak kell belül megteremtened.

Már nem vagy gyerek! igaz, felnőtt sem.

Tudom, hogy nehéz neked most. De valóban nézhetnéd a jó oldalát is. Ezek szerint anyád egy beleveló nő, aki feltehetőleg nagyon megértő és segítőkész lesz amikor te kedesz el ismerkedni a szexualitással.

Olvass sokat és igyekezz másra koncentrálni ne azon keseregj, hogy milyen elhanyagolt vagy. Ezt önsajnálatnak hívják. Tény, hogy a tinikre jellemző. :))

Én bízom benne, hogy idővel megértőbb leszel édesanyáddal és ő is figyelmesebb lesz az irányodban.

2008. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Hat nem tudom az utolso valaszolo mit szolna, ha o is olyan fenykepeket latna az anyjarol, mint a kerdezo! Szerintem ez nem egy anyahoz melto viselkedes! En is csak azt tudom javasolni, hogy talan jobb lenne neked apukanak! Mindennek van hatara szerintem! Renben van, hogy uj pasija van, de ez tenyleg sok! Marhajo hatassal lehet egy 16 eves tinedzserre, ha ezt latja otthon a sajat anyjatol! Szerintem nyugodtam menj apukadhoz, masnem csak egy kis idore, hatha anyukad eszreveszi magat! Ha pedig nem, akkor kar vele foglalkozni, inkabb szeressetek egymast tavolrol! En se szivesen hallgatnam anyukamat nemi aktus kozben!
2008. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utcso vagyok ha gondolod irj nekem privit, hatha tudok valamit segiteni!
2008. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

sajnálom, h ilyen helyzetben vagy. én 15 évesen voltam hasonlóban. anyám összejött egy faszival, akit én igazából sosem bírtam. pláne most nem... össze akartak költözni a faszi házába, és nekem is kellett volna mennem. de elértem, h maradjunk. mosmár együtt laknak, de mivel én 21 éves vagyok, lakhataok egyedül :)

azt javaslom, hogy költözz apukádhoz, de gyakran látogasd anyudat is, pláne amikor a faszi nincs ott, és mondjuk segítség kell neki.

joga van hozzá, h éjjel nappal csak kefélnek, de nincs joga ahhoz, h megkeserítse az életed. ne csinálj semmi hülyeséget! inkább mondd meg neki, h ez van, és jobbnak látod, ha apáddal laksz ezek után.

sok sikert!

2008. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Mondjuk... én nem kotorásztam anyám cuccai között a gépen. És nem mászkáltam a hálószobájukba.

És valamiért természetes volt a számomra, hogy a felnőtt szüleimnek is van szexuális élete. Reméltem, hogy nekem is lesz majd 40 éves korom után is... :)))

Ennyit annak, aki azt kérdezte, hogy "mit szólt volna"

Aki most fujjog, annak valószínűleg elég pocsék lesz amikor kamasz gyereke lesz. És ne feledje... a kamasz gyereke itt fog tanácsot kérni a neten és mindenki uszítani fogja az anyja ellen. Gratulálok!

2008. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
En is anya vagyok, es a kepemrol lesulne a bor, ha a gyerekemnek ezt kellene latni + hallani! Meg talan az ocsmany kepeket nem a kozos hasznalatu szamitogepen kellene tarolni, es a kerdezo nem irt olyant, hogy az anyja szobajaban tukalt volta, hanem az anyjaek hagytak az O ejjeli szekrenyen a hasznalt kotont! Kicsit gusztustalan! Ezert tart itt ez a vilag ahol! Undorito!
2008. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!