Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megyőzni a...

Hogyan tudnám megyőzni a szüleim, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés
A mostani barátommal 1 hónapja vagyok együtt, teljesen korrektnek tartom, hogy még nem alhatunk együtt, nem is kérdeztem még. Az előző barátommal viszont fél évig voltam, tudjak, hogy aktív szexuális életet eltünk, mégsem engedték, hogy együtt aludjunk és szeretnem elkezdeni adagolni nekik a dolgot, hogy már felnőttem és nem vagyok a pici lányuk, szeretnék majd vele aludni, ráadásul hétköznap nem találkozhatunk és ő kéthetente az apukájánál tölti a hétvégét.Hogyan győzzem meg őket?

2014. ápr. 9. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a korodat elárulhatnád!
2014. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes a problémád. Azok alapján, amiket leírtál, szüleid gondolkodása minden logikát nélkülöz. Dugni szabad, együtt aludni meg nem?
2014. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Stílusodból ítélve 16 körül lehetsz. Ennyi idősen, mindenki azt hiszi, hogy felnőtt, és ő mindent jobban meg tud ítélni. Az, hogy az előző pároddal éltél szexuális életet, nem azt jelenti, hogy helyesnek is tartották. De ha hagyták volna hogy együtt aludjatok, az olyan lett volna, mintha áldásukat adnák rá.

Tehát úgy voltak vele, hogy ha már megakadályozni nem tudják, elősegíteni nem fogják.

Meggyőzni nem tudod őket, ennyi idős korom körül én is csak "ünnepeken" aludhattam az akkori párommal, és utólag belegondolva, így volt helyes.

2014. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Semmi logikátlan nincs a szülei reakciójában. Minden épeszű ember tudja, hogy dugni nappal is lehet, s így azzal, hogy éjjelre tiltja a gyerekeket, a nemi életüket nem tudja megakadályozni. Viszont szívük joga eldönteni, hogy hotelt csinálnak-e éjjelre a lakásukból, vagy sem. Akkor is, ha a gyerekekre égre földre fogadkoznak, hogy "csak alszunk".


Én se engedném. Már az zavarna, hogy 18 sincs és mégis a többedik "faszt fogja", már elnézést a kifejezésért.

Majd ha nagykorú lesz, tartós a kapcsolat, tervezik a jövőt, akkor ilyen formában is részt vehet majd az életünkben, hogy "elszállásoljuk".

2014. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Engem 2 eves kapcsolat mellett sem engedtek a szuleim. Sot 18 eves koromig meg a legjobb baratnonel sem aludhattam, feltettek. Semmirol nem maradtam le :)
2014. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem tudsz csinalni. Amig otthon laksz azt kell csinalnod amit a szuleid mondanak. Ha ok nem szeretnek hogy ott aludjon a parod akkor alkalmazkodnod kell a helyzethez. A szuleid biztos gondoltak hogy nemi eletet elsz a baratoddal de ettol nem kotelesek minden baratot 'ottaltatni'.
2014. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem nem szép, hogy ismeretlenül elítelsz. Többedik faszt fogja? Még nem feküdtunk le a mostani barátommal, csak félek, hogy megint ez lesz, de a szüleimet is megértem:)
2014. ápr. 9. 12:31
 8/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Nem kérek elítélő kommenteket!
2014. ápr. 9. 12:45
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Szemléltető példa volt. De ha magadra veszed, olyan, mintha igazat adnál.


Szerintem akkor térj vissza erre a kérdésre, akkor hozakodj elő vele a szüleidnek, ha már ezzel a barátoddal is MINIMUM annyi ideje lesztek együtt, mint a korábbival!


Nem várhatod el, hogy a szüleid időről-időre, újabb és újabb fickót kerülgessenek otthon.

2014. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

16 eves vagy. Meg a szexhez is tul fiatal. Ne akarj felnottes eletet elni, inkabb az eletkorodnak megfelelo dolgokkal torodj.

Az egyuttalvas, a szex, ezek mind a felnottek eletenek resze. Mi lesz, ha teherbe esel? Felvallalod, vagy megoleted? Ezekbe is bele kene gondolnod. Nagyon felnottnek hiszitek magatokat 16 evesen, de meg a felelossegetek is korlatozott.

Varj 2 evet, akkor jogilag felnott leszel. Hogy ertelmileg es erzelmileg is, az mar egy masik kerdes.

Mi marad neked kesobbre, ha mar most, kamaszlanykent mindent akarsz?

2014. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!