Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás? Rosszul...

Én vagyok a hibás? Rosszul tettem? Mit tegyek? Infók lent!

Figyelt kérdés
Nos, arról van szó hogy az anyám nővérének a lánya ( unokatesóm) folyamatosan feljárt hozzánk, ugráltatott: hogy ő éhes, neki innivaló kéne, stb, stb,. és ha nem adtam azonnal akkor rámordított hogy milyen lassú vagyok meg satöbbi. De mindig kiszolgáltam, adtam neki amit kért. Ő egy 28 éves lány! Volt olyan is hogy reggel feljött és este ment csak haza, és egész nap ugráltatott: egyszer kaja kellet, máskor szomjas volt, akkor folyamatosan cigit kért tőlem, én mindig adtam neki. Volt olyan hogy elmentünk szórakozni és barátnőmmel vettünk felesben egy üveg pezsgőt, megittuk, és mikor találkoztunk vele rámkiabálta hogy hol a pezsgő és hogy miért nem hagytam neki. Ez egyébként kétszer fordult elő. Az utóbbi időben már oda jutottunk hogy belenyúlt a zsebembe és kivett belőle cigit úgy hogy nem is szólt semmit. Én ezt meguntam, szóltam neki érte. Nagy vita lett belőle. De szerintem igazam van/volt. Én nem sajnlok tőle semmit, de túlzásba vitte! Aztán most nemrég kb egy hete történt hogy elmentünk szórakozni barátnőmmel és ő is ott volt, meg barátnőm anyukája is, akivel egy helyen dolgoznak( mármint barátnőm anyuja és unokatesóm) és volt valami balhéjük és ezen összevesztek ott a szórakozóhelyen, barátnőm anyuja odahívott engem mert köztünk is bekevert kedves unokatesóm hogy beszéljük meg, és én nem voltam rá hajlandó, még jobban összevesztünk. Nagyon csúnya dolgokat kiabált rám, ezért nem akartam megbeszélni vele semmit!
2009. dec. 20. 13:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát már bocs, de elég gáz, hogy ilyen felelőtlen anyja van annak a két szegény gyereknek, hogy egy tetves parfümért otthon hagyja őket ennyi idősen... Szerintem ha ezzel példálózna az anyjának, csak rontana a helyzeten.
2009. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teted az ilyen embereket le kell küldeni melegebb éghajlatra mert könnyen az ember fejére nőnek.

Rokoni alapon nem használhatnak ki. Ne hagyd hogy egy 30 éves segf'j rádszáljon. Ingyenélő ribi az ilyen. A családod is hamar rá fog döbbeni.

2009. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó emberek vagytok, én tuti egy rokonomat se ettetném napi rendszerességel, ők se tenék meg értem. Azt meg pláne nem hogy egész nap nálunk basz' a rezet kiegye a hűtöt használja sz áramot, vízet és még be is szólogatna na azt biztos nem. Vigyetek neki minden hónapban egy kaja csomagot. Aztán kezgyen magával amit akkar keresen melót vagy egy pénzes ipsét mindegy, de nektek nem köteleségetek eltartani élete végéig.
2009. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Semmit nem javul azóta a helyzet, ugyanúgy szítja a tüzet a családban ellenem...

Az egyik válaszolónak pedig itt a válasz: magyar vagyok

2009. dec. 23. 09:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Jól teted! Saját tapasztalatból tudom, nekünk is volt olyan családtagunk aki nap szinten hozzánk járt kajálni és a szüleim nem akkarták kidobni mondván hogy rokon. Őt a tesommal kellet hogy kirugjuk. Fontosak a családi kapcsolatok de egy idő után muszály valakinek a sarkára állni.

A gyerek a kirugása után 7 hónapal még mindig meló nélkül volt. Ez manapság nem is meglepő de a gyerek 4 interjura ment el és kész. Az anyánál lakott ott 12-ik aludt aztán át jött hozzánk kajálni. Aztán elkezte ugráltatni a nyugdíjas papámat hogy neki kávé kell, aztán bevetette magát a lakásba tv-zet, gépezett, nálunk zuhanyzott, és este 9-kor még simán a nappaliban ült, hiába oltota az ember nem mozdult. Aztán egyszer durván veszeketünk, és azota nem engegyük be a lakásba. Sajna sokszor nincs más megoldás.

2009. dec. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!