Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt laknak, mit...

Akik együtt laknak, mit tesznek a kapcsolatukért, hogy nem unják meg egymást? Akik már voltak hullámvölgybe, azoktól kérdem.

Figyelt kérdés

Hullámvölgybe kerültünk a párommal, leginkább azért, mert mindig itthon ülünk, viszont mindig együtt vagyunk. Egyhangúvá, unalmassá vált a kapcsolat. Néha vannak vitáink is. Helyre szeretnénk hozni a kapcsolatunkat. A másik a csók, nem szoktunk csókolózni, csak nagyon ritkán, számára ez jelentéktelen, de szájrapuszikat ad, nem is keveset. Nekem hiányzik a csók, neki nem. Ezellen mit tudnék tenni?

Ti hogy tartjátok életben a kapcsolatotokat, hogy ne unjatok egymásra? És ne szeressetek ki egymásból? A szex az müködik, élvezzük is.

Igyekszünk már nem otthon ülni és vitázni.

21n, 21f



2014. ápr. 13. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, hogyan lehet úgy szeretkezni, hogy nincs benne a repertoárban a csók. El sem tudom képzelni. az én szeretkezéseimben 40% a csókolózás, 57% az egyéb testi kontaktus és 3% az aktus.
2014. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
A kérdésre is válaszolva, szerintem szakember-igényes a dolog megoldása. Nem tudjuk megítélni, hogy miért csináltok olyan dolgokat, amikről Magatok is tudjátok, hogy árt a kapcsolatnak. Pl. nem mentek soha sehova, csak otthon ültök, ettől aztán megunjátok egymást. Hát nyilvánvaló, hogy nem épeszű dolog ez, valamiért mégis ezt teszitek, és annak az okát terápiás módon lehet feltárni csak.
2014. ápr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi elvagyunk.. Hétvégén ha az idő engedi mindig megyünk valahová, ha mást nem akkor a közelben lévő tóhoz sétálni, kacsákat etetni. Ha rossz idő van akkor igyekszünk otthon csinálni valamit közösen.

Viszont mindkettőnknek van magánszférája otthon is. Előfordul, hogy a férjem bevonul a dolgozószobájába, és elfoglalja magát. Ilyenkor én tévézek, vagy netezek, vagy olvasok. Így nem lógunk mindig egymás nyakában.

A csókról annyit, hogy mi sem csókolózunk, mert annak is megvan a maga ideje. Szex közben persze van, de tévénézés közben inkább ezer puszi, apró csókok...

2014. ápr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elso: 3%? Az eleg keves, nekem legalabbis.
2014. ápr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

4: Hogy érted, hogy kevés?

Nekem sok, 50 perc után már nagyon sok, én kérem, hogy hagyjuk abba.:) Untig elég nekem egy hosszúhétvégés együttlétbe 3 aktus.

2014. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szeretkezés elött mindig van csók, illetve néha szeretkezés közben is.

Valami ötlet, tipp, hogy ö is akarja a csókot többször? És ne kényszerböl csinálja velem... volt már, hogy szóltam neki hogy hiányzik a csók, akkor azért csinálta,mert én akarom..... a kapcsolatunk elején sokat csòkolóztunk.

Erre van tippetek?

Holnap megyünk sétálni a Normafára. Ma tollasoztunk picit....

2014. ápr. 13. 01:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj, hát ne mindig kettesben legyetek, menjetek társaságba!
2014. ápr. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a nőknél ez a csókolózásmánia? Állandóan csókolózni akarnak.
2014. ápr. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a csókolózást nem lehet erőltetni...szerintem az is természetes, hogy 2-3-4 év után kicsit ritkább...


Mi voltunk hullámvölgyben, de mindig megtaláljuk annak az okát, betegség, keveset pihentünk, keveset beszélgettünk stb. Mi mindig leülünk és megbeszéljük mi nem megy, azon változtatunk. A lényeg, hogy ne vádoljátok egymást, hanem partnerként megbeszéljétek a dolgokat.


Amúgy mi konkrétan az ellen nem teszünk, hogy ne unjuk meg egymást :D csak egyszerűen nem unjuk :))) 16 éves korom óta ismerem, azóta minden időmet vele akartam eltölteni....


Egyébként néha egymás nélkül is kimozdulunk...


23-N, 24-F

2014. ápr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne ismerni,hogy milyen személyiség jegyeket viseltek? Mennyire különböztök vagy egyeztek a pároddal? Fontos lenne,ha a kommunikáció nem szakadna meg köztetek! Van közös témátok? Van amit együtt csináltok (szexen kívül))Érdeklődési területetek mennyire tér el a másikétól? A neveltetésetek milyen volt? A párod milyen tevékenységeket végez el közös életetekben? Nagyon fiatalok vagytok:mozi,színház,közös nyelvtanulás,közös hobbitevékenység,az olvasott könyvek együttes megbeszélése,túrázások stb... Az otthoni üléseknél is lehet barkácsolni.
2014. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!