Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként viselnéd el, ha a...

Miként viselnéd el, ha a férjed volt feleségével kéne együtt lakni?

Figyelt kérdés

Ha az élet úgy hozná, hogy kényszerből kellene együtt lakni mindhármatoknak huzamosabb ideig. Egyikőtöknek sincs más lehetősége, se rokon, se barát... Hogy élnétek túl? Mennyire tudnátok tolerálni a kialakult helyzeteket (pl az ex fehérnemüben mutatkozna, hiszen már úgyis látta sokszor így a férjed)? Vagy esetleg még össze is barátkozhatnátok? Magadat ismerve, mi lenne a végkifejlet?

Egyik ismerősöm járt így, kb 2 évig éltek ebben a formában, már utált hazamenni, mert mindenki mindenkivel veszekedett. Miután megoldódott a lakhatás, az új feleség is elvált tőle, de elköltözni ő sem tud.


2014. ápr. 11. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kérdést már egyszer felraktam, csak elnéztem a kategóriát.
2014. ápr. 11. 22:06
 2/12 anonim ***** válasza:
jéééééézusom ebbe még csak bele sem merek gondolni. a párom exét ismerve biztos meg próbálná elcsábítani, nem azért mert kellene neki a párom hanem hogy engem bántson. kizárt hogy elviseljem. az ismerősöd eddig hol lakott hogy nem tudott máshova menni? hát én tuti megoldanám hogy egy szobát tudjak valahol bérelni, én így nem élnék az biztos.
2014. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
csinos? ;)
2014. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Őszintén szólva nem voltam még ilyen helyzetben, de nem is akarok. Szóval csak a véleményem tudom mondani a tapasztalatomat nem.


Vérmérséklet kérdése ki hogy viselné, lehet állandó ricsi is de lehet hogy el lenne mindenki nyugiban. Szerintem garantált állandó balhé lenne. Van faszija az exnek? Ha nincs akkor tuti nem tűrné el hogy az exférjének ott vagy. Mekkora a lakás/ház. PL: Gondolj bele, te mit szólnál ha te lennél az exfeleség helyében akinek az exférje odahozza az új asszonyt azt minden este döngeti a másfél szobás kecóban??? tuti kiakadnál te is.


az utolsó sorban van az igazság amit írtál: "Miután megoldódott a lakhatás, az új feleség is elvált tőle, de elköltözni ő sem tud." ez lenne nálatok is.

2014. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék.
2014. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az még elmegy, hogy valamiért egy idöre ott lakik velük az ex is. De csak egyrészt nagyon vészhelyzetben, másrészt csak rövid idöre.


De azt nem, hogy az ex fehérnemüben mászkáljon, stb, neki ugyanúgy kellene viselkednie, mintha teljesen idegenek lennének.


Két év egyértelmüen túl hosszú idö, föként ha az ex nem normálisan viselkedik.

2014. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
olyan nincs, hogy nincs más lehetöség... a páromat megkérném, hogy a nöt tegye ki a francba. menjen gyárimunkásnak Németországba..nem érdekel hova, de menjen el...a lehetö leghamarabb. ha ez nem megoldhato, akkor én mennék.
2014. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy ez létrejöhet, ha valakik nem akarják.

Írd le a konkrét élethelyzetet, minden helyzetben van erre megoldás, biztosan ki lehet sütni valamit.

Én - ha magamtól nem tudnám a megoldást - szerveznék egy brainstormingot a probléma megoldására!:)

2014. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

És még hozzáfűzöm, hogy szerintem itt nem a megoldás hiányzik, hanem egyszerűen a résztvevők nem hajlandók azokat a nehézségeket felvállalni, ami által külön költözhetnének, ehelyett inkább szeretik a körülmények áldozatának tekinteni magukat.

Még azt is el tudom képzelni, hogy van pár millió félretett pénzük, ami szerintük nem elég a projektre, vagy más - fontosabb!!!:) - dologra kell.

2014. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ismerősödék, nagyon buták voltak.


Engem egyszerűen nem érdekelne a dolog, menjen ahova akar. Nem hiszem el, hogy csak az exéhez tudott menni. Ilyen nincs.

Maximum, és ez nagyon maximum 1 hetet maradhatna az exfeleség, de közben gőzerővel keressen lakást magának, és húzza meg magát, nem hogy még fehérneműben mászkáljon.

2014. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!