Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hét hónapos terhes vagyok, a...

Hét hónapos terhes vagyok, a párom elhagyott. Senkire nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom tegnap fogta magát és szó nélkül elment. A szüleim rég meghaltak, testvéreim rossz körülmények között élnek. Júniusban szülök, de nem lesz segítségem.

Adnátok tanácsot?


2014. ápr. 13. 11:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Egy nap alatt beletörődtél, hogy a párod elment? Utána sem keresel, hogy mi a franc van?
2014. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Anyagilag fent tudod magad tartani a picivel? Oszinten sajnalom ami tortent veled :(
2014. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi infó alapján hogy?

Még azt se árultad el, hogy milyen segítségre lenne szükséged!

Anyagi?

2014. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván anyagi. Minden mást meg lehet oldani pénzzel.
2014. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért durva!! :( De miért ment el?Nem volt minden rendben?Vagy meggondolta magát?

Munkád volt?Tgyást,Gyed-et fogsz kapni?

Azért ez nem így működik hogy elmegy a pasi azt csókolom..neki majd kéne gyerektartást is fizetni ám!!!

2014. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ő sosem szerette a kötötségeket, mindig a haverokkal lógott. Valószínű gyedet fogok kapni, de nem tudom mennyit. Kitől kérhetnék segítséget? Az önkormányzat segít ilyen esetben?
2014. ápr. 13. 11:24
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Talán mégsem volt a párod, rosszul választottál. Csak magadra számíts.
2014. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Az onkormanyzat miben segitene?

Gondolom van hol laknod. Ha gyedre jogosult vagy, akkor most vagy dolgozol, vagy tappenzen vagy. Ezt a penzt kell beosztanod. A babanak a legszuksegesebbeket szerezd be es amint megszuletik, indits gyermekelhelyezesi pert tartasdij igenylessel. Ha nincs apai elismero nyilatkozat, vagy nem voltatok hazasok, akkor apasagi vizsgalat is kell. A koltsegeket a vesztes fel fizeti.

A gyermek szuletese utan jar a tgyas, utana gyed, azutan gyes, plusz a szuletes napjatol a csaladi potlek, meg ott lesz az egyszeri anyasagi segely is. A semminel tobb.

Anno en is igy jartam, csak nalunk a negyedik honapban gondolta meg magat apuka....

2014. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi volt a bruttó béred?Mert biztos van itt valaki aki kitudja számolni neked a Tgyás és Gyed összegét..

Meg hogy a párodnak mennyi, mert elvileg %-os arányba vonják majd az ő béréből is a gyerektartást.

ÉS akkor már nagyjából tudnád mennyi pénzre számíthatsz a köv. 1-2 évben.

Az önkormányzatba és a családsegítőbe is bemennék a helyedbe..hát ha tudnak valamit segíteni.

2014. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A fizetésem 60-65000 forint volt. Az apuka nem dolgozik. Babakocsit már megvettük közösen és kaptam pár ruhát is.
2014. ápr. 13. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!