Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hét hónapos terhes vagyok, a...

Hét hónapos terhes vagyok, a párom elhagyott. Senkire nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom tegnap fogta magát és szó nélkül elment. A szüleim rég meghaltak, testvéreim rossz körülmények között élnek. Júniusban szülök, de nem lesz segítségem.

Adnátok tanácsot?


2014. ápr. 13. 11:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%

ITT IS VAN INGYEN.


[link]

2014. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%

Még mindig nem árultad el. Milyen segítségre vársz?

Van hol laknod? Számításaid szerint szerinted mennyi lesz a bevételed??

2014. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
51%
ha nagyon nincs más megoldás akkor próbálj elmenni egy anyaotthonba. tudom könnyű mondani, de ha tényleg nincs más akkor muszály.:( a kisbabádat egyedül is el fogod tudni látni! ha lesz bőven tejed akkor még tápszerre sem kell majd költened. pelenka+törlők+fürdető+popsikrém nem olyan vészes amibe kerülni fog. 65000 a gyed-ed ha jól olvastam, ehez hapsz még 13500 ft családi pótlékot (egyedüllálóként igényeled) ebből a pénzből simán kijössz úgy hogy a babának is lesz ami kell meg neked is lesz kajára.. csak arra figyelj hogy 1 évig lehetsz az otthonban ha jól tudom. ezt kell majd megkérdezni a védőnőtől hátha tudja hogy ingyenes bölcsit hogyan lehetne megoldani, ezt sajnos nem tudom. és mellette tudsz menni dolgozni. nagyon nehéz, tudom de sajnos a muszály nagy úr.:((( kapni fogsz majd 64000 ft körüli anyaságit, abból tudsz venni ruhácskákat, kiságyat olcsón. nem kell újat venni, vannak használtam olcsón. legjobb ha beregisztrálsz facebookra és megkeresed hogy van-e a közeledben olyan csoport ahol anyukák árulnak cserélgetnek egymás között, én is vettem már így ruhát és tényleg olcsóbb mint másképp. kiságyat is lehet venni olcsón.
2014. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
...60-65000 ft-ot keresett.....
2014. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
79%
Van hol laknod?
2014. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
72%
ja hogy ja.. akkor félreolvastam, azt hittem annyi lesz a gyed-e.:(
2014. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
55%

Jó...

Nekem ez a sztori több sebből vérzik.


1. Akivel ilyen történik, az kicsit részletesebben szokta ezt kiírni.

2. Apuka nem dolgozik..akkor eddig ő miért volt segítség egyáltalán??Ha elment csak mínusz 1 naplopó.

3. Most tényleg milyen segítséget vársz?Azt hitted itt tömegesen kérik el a bankszámlaszámod, és küldözgetnek neked pénzt?


Én személy szerint nem most jöttem le a falvédőről.

2014. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
44%

"1. Akivel ilyen történik, az kicsit részletesebben szokta ezt kiírni. " Miert? Hogy lehessen rajta csamcsogni? Velem is tortent ilyen, megsem reszletezem Adamig es Evaig visszamenoleg.


"2. Apuka nem dolgozik..akkor eddig ő miért volt segítség egyáltalán??Ha elment csak mínusz 1 naplopó. " -Apuka lehet hogy epp mostanaban vesztette el az allasat. Amugy a segitseg nem csak anyagi, foleg az apatol erzelmi tamogatast is varna az ember....


"3. Most tényleg milyen segítséget vársz?Azt hitted itt tömegesen kérik el a bankszámlaszámod, és küldözgetnek neked pénzt? " Nos, nyilvan allami segitseget. Mit vehet igenybe, mire szamithat, ilyesmi.

2014. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%

ÉS mi vagy te ???Szócső??

Már megint nem a kérdező felelt!!!


Ezért is kamu az egész.

- Rövid, "nagy felháborodást" keltő kérdés..Rövid magyarázat.

- Utána még kis részinformációk, de csak óvatosan.

- Kérdésekre nem felel.

- Végül pedig teljesen eltűnik.


Totál kamukérdés sémája van az egésznek!!Ja és közben 1000-el írogat mindenki mindent, a végén már egymásnak is esnek...juhhéé...

2014. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
85%

Ez így szar ügy. Bár nem értem miért nem fordult meg a fejedben az, hogy kutyából nem lesz szalonna. Azt gondoltad, hogy az eljárós, haverokkal lógós pasidat, majd gyerekkel fogod meg?


Tanácsért fordulj az önkormányzatod szoc. irodájához, esetleg a védőnőt is kérdezheted, mert ő is biztos látott már hasonló esetet. Anyaotthon nem rossz ötlet, meg a segélyszervezetekhez fordulás sem. Ruhát, babaholmit biztos tudnak adni, néha van, hogy kajacsomagot is.

2014. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!