Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hét hónapos terhes vagyok, a...

Hét hónapos terhes vagyok, a párom elhagyott. Senkire nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom tegnap fogta magát és szó nélkül elment. A szüleim rég meghaltak, testvéreim rossz körülmények között élnek. Júniusban szülök, de nem lesz segítségem.

Adnátok tanácsot?


2014. ápr. 13. 11:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom,hogy próbáld megszokni a gondolatot,hogy ezentúl csak magadra számíthatsz.Nem tudom,az önkormányzat segít-e ilyen esetben,mindenestre szerintem anyagilag és érzelmileg is egyedül kell majd az egészet végigcsinálnod.
2014. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
50%
De jo lenne ha tudnek segiteni :(itt nemetorszagban ebayen van ingyen kisagy es pelenkazo. Nem tudom, otthon vannak ilyen oldalak ahol ingyen adnanak ilyen holmikat?
2014. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy volt gyed csak akkor jár ha szülés pillanatában is van élő munkaviszonyod vagy ha a munkanélküli folyósítása közben szülsz?
2014. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó ez így van...
2014. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%
minimálbér mellett, munkanélküli, megbízhatatlan pasival gyereket vállalni? csak én gondolom úgy, hogy ez hülyeség?
2014. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%
Sztem visszamegy a parod lehet most ebredt ra h mi a helyzet es mint apa kellene gondoskodnia a csaladrol majd de se munkaja gondolom kilatastalannak erzi a helyzetet...De miert vallaltatok a babat? Az elejen o is akarta?? Kinel laksz v hogy tartottatok fennt magatokat?? Talan anyaotthonba mehetnel.Sajnalom h igy jartal de ne ess ketsegbe ha tudsz akkor most kezd el sporolni es a neten biztos vannak hasznalt babaruhak olcsobban v turiba nem tudom....sok szerencset es kivanom h minden helyre jojjon.
2014. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
12%
15. Mivel ilyen országban élünk ezért az embernek kiszúrják ennyi pénzel a szemét. Örülj, hogy te százezreket keresel és megvehetsz mindent a kölyködnek. Még téged is elhagyhat a párod!
2014. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
33%
Hát ez borzasztó, de már nem is csodálkozom, a mai pasik között sok az ilyen. Zavarja a gyereksírás, meg sem várja, hogy megszülessen a gyereke. De te sem hallottál soha fogamzásgátlásról? Megbízhatatlan pasi esetében szedned kellett volna. Én a helyedben szegény, semmiben sem hibás ártatlan áldozatot, a babát örökbe adnám. Vagy betenném a névtelen kórházi inkubátorba. Felnevelni, ellátni nem tudod, segítséged nem lesz, a pénzed nagyon kevés, ha megszületik a pici, az ő ellátása a legfontosabb. Ha nem tudsz rezsit fizetni, fűtetlen lakásban akarod fürdetni? Apuci pedig nem fog fizetni, akár évekig sem, ismerve a mai viszonyokat, nem is érdekli, mi lesz veletek.
2014. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

# 17/18


Nem az ország hibája, hogy felnőtt emberek nem tudatosan terveznek családot.

2014. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
11%
Németországban van ingyen babakocsi, kiságy, ruha, itt SEMMI nincs ingyen! Esetleg valamelyik segélyszervezet (Vöröskereszt, baptisták, máltaiak stb.) tud segíteni.
2014. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!