Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hét hónapos terhes vagyok, a...

Hét hónapos terhes vagyok, a párom elhagyott. Senkire nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom tegnap fogta magát és szó nélkül elment. A szüleim rég meghaltak, testvéreim rossz körülmények között élnek. Júniusban szülök, de nem lesz segítségem.

Adnátok tanácsot?


2014. ápr. 13. 11:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
61%
Hogy vállalhattál ilyen körülmények között babát?
2014. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kismama! Én is ennyi pénzt kerestem! Az első 6 hónapban gyakorlatilag ugyanennyit fogsz kapni, vagyis 60 ezret, plusz csalási pótlék mivel egyedül leszel,az 13 700 forint! De mivel az "apukának" nincs munkája, tartásdíjat nem fogsz kapni! De ha lenne munkája akkor az gyerekenként 20% !!! Anyaotthon esetleg? Ennyi pénzből nem tudtok majd megélni, pelenka, ennetek, és még a rezsi is :( Kérdezd meg a védőnődet hátha tud segíteni?!
2014. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!