Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam tul egy...

Hogy tegyem magam tul egy szakitason?

Figyelt kérdés
A baratommal tobb mint egy evig jartunk,volt hogy osszekaptunk de par nap max 2 het es kibekultunk..Ami a legrosszabb h osztalytarsak vagyunk + egyutt ulunk..senki sem akar helyet cserelni. Nagyon rosszul esik h latom hogy mas lanyokkal sms-ezik.. Beleorulok.Probaltam ezt neki visszaadni sms-eztem en is egy sracal,es lattam h neki se volt mind1.. Valamelyik nap kuldott egy kepet: [link] Szerintetek mit csinaljak?

2014. ápr. 13. 20:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Mit jelent a képen látható írás?
2014. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt jelenti, hogy ,,Visszajövök érted".
2014. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ditta323 ***** válasza:
61%
Visszamenni hozzád. Nyersen magyarul
2014. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretjuk egymast..tudja h szeretem,es en is tudom h szeret,kert idot..de en nem tudok varni,hianyzik.. Azzal is tisztaban vagyok h en "rontottam el" ezt az egeszet,o torodott velem,kedves,figyelmes..en nem torodtem vele ugy ahogy o velem.. 18 evesek vagyunk..
2014. ápr. 13. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek még egymást, és ennyi volt a szakítás oka, hogy nem törődtetek a másikkal eleget, akkor szerintem ez még nincs lezárva. Felnőtt módjára menj oda hozzá egy szünetben, és mondd neki, hogy iskola után szeretnél vele beszélni, üljetek be valahová, és mondd el neki mindazt, amit most nekünk mondtál el. Ezekkel a gyerekes sms-ezgetős játszmákkal nem fogtok semmire sem jutni, csak elmérgesítitek a helyzetet. Egy próbát szerintem megérne.
2014. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez mar megvolt,beszeltunk es mondta h nem tud donteni szeret,de mar volt h osszekaptuk kibekultunk es megsem ment..igy nem tud mit csinalni,mondtam h megvaltozom,es ezt komolyan gondolom.nala voltam akkor,nagyon felidegesitett es elvettem a kabatom,elmentem..kerdezte h hova megyek mondtam haza. 3 perc sem telt el es utannam jott.Azt mondta ad meg egy eselyt,valahogy furcsa volt h 3 perc alatt megvaltoztatta a velemenyet,es azt mondtam h aludjunk ra egyet es majd meglatjuk h ezt e fogja gondolni,persze masnap akartam elhivni,azt mondta h adjak neki meg idot..
2014. ápr. 13. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem abszolút semmi értelme,csak pazarlod rá az idődet,közben meg ő sem tudja,mit akar.Hagyni kéne ezt,mert csak kínlódás az egész.
2014. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!