Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl a szakításon magam könnyen? Hogy ne reménykedjek? Nektek mi segített?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy miért szakított velem a volt barátom, elfogadom meg minden, de ezzel a reménykedéssel nem tudok megbirkózni. Őt nézem hogy mi csinál, ha csörög a telefonom egyből, hogy lehet ő, ha facebookon kapok üzenetet babban reménykedem hogy ő írt. Valamiért még mindig abban reménykedem hogy összejövünk megint, pedig tudom hogy nem lenne jó, mert nem illünk össze és előbb utóbb úgyis szétválnának újaink. Nektek hogy sikerült a reménykedést "leküzdeni"? Mi segíthetne?
2013. dec. 12. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Igen én is voltam így. Kettő dolog segített: az egyik a barátok, a másik a mértéktelenül fogyasztott szeszesital.
2013. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak az idő és az ésszerű igyekezet. A második a nehezebb, mert ilyenkor nem nagyon tud ésszerű lenni senki. Ezt az ésszerűt meg úgy értem, hogy az eszeddel beláttad már, hogy nem kellene, ez jó út, az érzelmeid viszont még erősek. Jönnek új napok, más élmények, más történések és akkor halványulni fog a kapcsolat.
2013. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az segített, hogy facebookon és mindenhol letiltottam. Így tudtam, hogy tuti nem ő keres.

Emellett az első hetet alkoholmámorban töltöttem, bár ebben a családom is erősen közrejátszott (reggel apukám unicummal ébresztett, ebéd után a nagymamámmal ittunk egy pohár bort, este pálinkázás anyukámmal, közte meg pár sör csak úgy, nem valami egészséges, de hatékony :D).


De a legtutibb megoldás az idő. Amivel viszont túl sokat nem tudsz kezdeni sajna.

2013. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hetet adtam magamnak egyedül, ekkor csak és kizárólag sitcomokat néztem.

Aztán elmentem barátnőmhöz pár napra, és ott is csak szórakoztató dolgokat néztem (Ace Ventura pl.)

Ezután rávettem magam, hogy elmenjek egy ismerős szülinapjára.

Innentől fogva 1-2 hónap zombi üzemmód, és tádáámmm boldogabb vagyok mint valaha, egy hozzám illő emberrel. (így 3,5 év távlatából).


Mi az ex pasival 4 év után szakítottunk és jobb dolog nem is történhetett volna velünk. Mind a ketten sokkal boldogabbak vagyunk.

2013. dec. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és kidobtam MINDENT ami rá emlékeztetett.

(a használható dolgok mentek szegény gyerekeknek, pl. plüssök)

2013. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több dologgal:

-új emberek megismerése,pasiké inkább,de rögtön nem jó a szakítás után,mert akkor még az exet keresed mindenkiben

-régi barátok felkeresése,közös bulizások

-önismereti könyvek olvasása,vígjátékok nézése,romantikus filmek hanyagolása egy ideig

-alkohol,-ettől csak rosszabb lett szintén,nekem nem segített,mert csak az aktuális rossz hangulatomat erősítette fel

-töröltem őt ismerősök közül,fotók kidobása,közös dolgoké,bár minden cuccot (Ami hasznos) sajnos nem tudok kidobni

-az idő az,ami segíteni fog igazából

illetve ha jön majd olyan pasi,aki elfeledteti veled és akivel jobban összeilletek,boldogabb leszel

2014. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!