Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam és tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam és tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés

Munkám sajnos nincs így nem csinálok semmit se. Hobbim sincs és nincsenek haverok se nagyon mindegyik elfoglalt. Ráadásul rossz az idő és pénzem sincs igazán szórakozásra. Elég szerencsétlen vagyok!


25


2014. jan. 22. 12:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
25f
2014. jan. 22. 12:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit. Az szokott segíteni.
2014. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Keress munkát, így lesz pénzed. Ismerkedj új emberekkel, lesznek haverjaid. Meg keress másik barátnőt. Ha lesz munkád, akkor lesz pénzed és el tudod vinni randizni. Minden mindennel összefügg. :)


27L

2014. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Munkát kerestem eddig is, de nincs. Akkor ez így reménytelen lesz...
2014. jan. 22. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondold át az egész kapcsolatot, egészen addig, amíg belátod, hogy jobb nélküle, ha már ezt el tudod fogadni, akkor fogsz tovább lépni szerintem. Ha már ennyire nem tudod elterelni semmivel a figyelmed, akkor próbálkozz ezzel.

Pl beszéld át egy haveroddal, vagy ha nem ér rá akkor írd le neki neten, vagy csak úgy magadnak...

Amúgy meg mégis mit vársz az élettől? Ha mindent elutasítasz? Se munka, se hobbi, se barátok...ezért fáj nnyire a szakítás is, hisz gondolom nagyon ragaszkodtál hozzá, ő volt az egyetlen normális része az életednek.

Valamit muszáj lesz magaddal kezdened, mert nem ülhetsz egész nap otthon semmit téve... ha mást nem legalább sportolj, mozogj sokat, kirándulj, ilyesmi. Ez ingyen van, és legalább van haszna is. De valamit akkor is ki kell találnod, mert ilyen üres életet élő ember nem túl vonzó jelenség, lássuk be. Nem bántásból mondom....

22L

2014. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dec 31 én küldtek el melóból... van még pénzem de nem sok van... ki kell fizetni a tel számlát is meg ezt azt... szeretek szórakozni amúgy és szoktam is járni amikor tehetem, de most fontosabb dolgokra kell eltennem a pénzem mint a buli. Nem vagyok egy üres ember. Nem bízok senkibe se igazán akinek beszélhetnék a gondjaimról. Tudom itthon nem lesz jobb mert csak rá fogok gondolni. Rengeteg filmet néztem meg az elmúlt időben, 3-4 film naponta plusz zene hallgatás.
2014. jan. 22. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok, és nekem sem sikerül semmit tennem..20f
2014. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem buliznod kéne, én nem erre utaltam, hanem valami napi szinten űzhető hobbi.

Pl a sportolás, mint ahogy már említettem.

Vagy én pl ilyen időszakban kezdtem el érdekes ételeket megtanulni főzni.

Vagy írhatsz/rajzolhatsz stb...ha van kreatív vénád. :)

A filmezés és zene hallgatás nem hobbi szerintem.

És igenis ez szerintem üres élet, gondolj csak bele, mi ad örömöt az életedben? Enélkül pedig üres, azért mondom, hogy változtatnod kell... elhatározás kérdése hidd el.

Nem csak a levegőbe beszélek, nekem is volt ilyen korszakom, aztán egy reggel eldöntöttem hogy mától máshogy lesz, és ennyi.

Vagy maradjon minden így, ha neked ez jó, de akkor minek tettél fel kérdést.

2014. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Marad az öngyilkosság és leiszom magam a sárga földig!!!
2014. jan. 22. 13:18
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó de nem mindenki szeret sportolni, és nem mindenki tud rajzolni, nem vagyok egy kreatív fajta. Nem mondtam, hogy hobbi a film meg zene. Nem hinném, hogy üres volna az életem vagy unalmas lennék. De azért köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 22. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!