Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy ilyen...

Mit tennétek, ha egy ilyen üzenetet kapnátok egy névre szóló emilben, vagy egy ismert közösségi oldal üzenőfalán?

Figyelt kérdés

„Reménykedve vártam, hogy mindazok, akik megbántottak, megaláztak, becsaptak egyszer azt mondják: „ne haragudj”

Beláttam, hogy erre semmi esély sincs, ezért én követem meg őket és azt mondom: „ Ne haragudjatok, hogy megbántódtam.”

A legszomorúbb az, hogy mindezt családtagjaim tették, akiket szerettem és akiknek mindegy

mit érzek…, tőlük akár már holnap meg is halhatnék.”


2009. dec. 21. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem jó nem személyesen címezni! Egyrészt aki ilyenre képes, az nem fogja magát érintve érezni, mert nem veszi magára az inget. Üzenőfalon meg százezer másik üzenet lesz felette és nagyon kevesek olvassák vissza mondjuk pár napra visszamenőleg is. Amit írsz NEKIK szóljon! Ha mindenképp írni akarsz. Nem tudom, mivel vádoltak meg, de inkább személyesen kellene lerendezni, még, ha fájdalmasabb is.
2009. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne több konkrétummal és kevesebb drámával. Megbántottál ezzel és ezzel, szeretném, ha bocsánatot kérnél.
2009. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen félek tőle. Végtelenül harcias és agressziv, gyakorlatilag nem lehet vele beszélni. Egy földön heverő porszemnek érzem magam előtte.
2009. dec. 23. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!