Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom a tudtom nélkül vett...

Párom a tudtom nélkül vett egy félkész házat. Ti mit szólnátok ehez?

Figyelt kérdés
Jelenleg az én házamban lakunk, párom ma vett egy félkész kis házat majdnem a szomszédban. A lényeg az, hogy nem is szólt róla. Mit fogunk mi kezdeni egy olyan házzal? Igaz, nem drága, 800000 forint volt.
2014. ápr. 14. 16:28
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan szerezte a rávalót. Egyik napról a másikra élünk.
2014. ápr. 14. 16:57
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem vagytok házasok, akkor kevés közöd van hozzá.

Az együttélés ritkán tartós kapcsolat. Ha tönkre megy a kapcsolatotok, akkor nem akar hajléktalan lenni.

2014. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező talán engedélyt kellett volna kérni a nőjétől hogy vegyen magának a SAJÁT pénzén valamit? Nem vagy te eltévedve?
2014. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Józsi21 válasza:
50%
Kérdező!A ti házatok milyen állapotban van?Esetleg nem kell tetőt cserélni?Mert ha félkész a ház akkor már tető alatt kell lennie,esetleg más építőanyagot is kaptok amit a párod a mostani házatokba szándékszik beépíteni.Annyira nem élhettek máról holnapra ha a kedvesed kicsengetett 800e Ft-ot.Vagy nyert valahol(totó,lottó stb)és így esetleg "befektette"a pénzt a házatokba-bár ez csak egy kósza ötlet-
2014. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%
Hát, hallod, ennyi pénzért én is megvettem volna, pedig éhező egyetemista vagyok és nagyon szükségem se lenne rá. :D
2014. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem is kérdeztem tőle, nagyon mérges vagyok rá.


Üljetek le beszéljétek meg. És reménykedj, hogy nem kölcsönből van!

2014. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%
Ha a saját pénzéből vett egy házat egy olyan férfi aki nem a FÉRJED, akkor nincsen hozzá SEMMI közöd. De komolyan.
2014. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%

elöször is gondoljunk bele hogy 800 ezer forintét milyen házat lehet venni.Ha ezt mindenki elképzelte aztán mondja hogy ne idegeskedjen a kérdezö.


Én csak elképzelni tudom milyen házat lehet venni enyi pénzért.Rendben hogy félkész meg minden.De ha csak telek áron nézük akkor is nagyon kevés.Mondjuk nem vagyok egy nagy ingatlanos.


Most ha vett egy pudit akkor szerintem tényleg jogos a felháborodás.

Mert akkor majdnem egy milliot kidobott az ablakon.

2014. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
41%
18-as én városi vagyok, de tudod sokan élnek ebben az országban olyan területen, ahol 800.000.-Ft hatalmas vagyon. És igen lehet házat kapni érte. Megfogsz lepődni még 80.000.-Ft-ért is. De gondolom ezt Te nem fogod fel.
2014. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%
Egy normális párkapcsolatban, akár házasságról, akár együttélésről akárcsak járásról van szó, de ahol komolyak a szándékok, ott a nagyobb kiadásokat, változásokat igenis megbeszélik a felek, közösen hoznak döntéseket. Én is dühös lennék. Beszéljétek meg miért vette, és miért hagyott ki belőle.
2014. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!