Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha párotok azt...

Mit szólnátok ha párotok azt mondaná - bár ő élne abból hogy otthon van?

Figyelt kérdés
nekem ezt vágja a fejemhez hogy én itthon vagyok gyed-n a gyerekkel. sőt utón a következő is. ezt valamelyik nap vágta a fejemhez hogy én abból élek hogy itthon vagyok. minden háztartási feladatot én látok el, ha jön a pénzem leadom az egészet és abból vásárolok mindent a gyereknek... és bevásárolni is abból járok el. de ha elfogy akkor kérek. mondtam hogy adjuk a gyereket bölcsibe abba nem megy bele. ha ő hazajön semmi dolga nincsen, sőt van hogy nem is foglalkozik velünk hanem tv-zik meg számitógépezik.
2014. ápr. 5. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
89%

Meglesz a kicsi,akkor te elmégy dolgozni, ö meg otthon marad a gyerekkel meg a háztartással! Meglátod, rövidesen megváltozik a véleménye.


De akár most is otthagyhatod rá a nagyobbikat meg a háztartást egy-két hétre.

2014. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
69%
Hulye bunko. Csereljetek egy hetig, csinalja o azt, amit te itthon, ne felj, terden csuszva kerne bocsanatot. A ferfiak nagy resze beleszakadna abba a sok munkaba, ami otthon van.
2014. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
87%
Fantasztikus egy férj/ apuka , sajnálom hogy ilyen kapcsolatban kell élj.
2014. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
79%

Hát kérj helyet a gyereknek a bölcsődébe aztán menj vissza dolgozni a pasast meg rúgd ki. Sőt gyed extrára is elmehetsz akkor több pénzed lesz.

Én ezt tenném.

Vagy a B verzió amit te megtehetsz (én mindenképpen az elsőt csinálnám, mert nem tűröm senkitől sem, hogy megalázzon, cserébe én sem alázok meg senkit sem)

hogy elmegy ő Gyedre és megcsinálja mindazt amit te.

2014. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
93%
Négyes, nem a te adódból él, hanem gyeden van, amit ő fizetett be saját magának. Remélem nem vagy beteg sosem, nem szeretném ha az én adómból vennéd igénybe az egészségügyi ellátást, sőt remélem munkanélküli és nyugdíjas sem leszel, mert az is az én adómból lesz... dolgozzál csak szépen amíg meg nem döglesz.
2014. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
arról én nem álmodhatok hogy ő itthon van. a gyerekről nem tud gondoskodni - beteg volt a kicsi közölte az orvos hogy folyadékpótlás mindenképp kell a gyereknek. ő nem kinozza majd eszik amikor eszik...
2014. ápr. 5. 12:54
 7/63 anonim ***** válasza:
89%

ilyen bunkó, te meg zen felbúzdulva még egy gyereket szülsz neki

erre most mit mondjak?

2014. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
96%
Miért vállaltál ilyen embertől két gyereket? Ki mit szakít olyat szagol.
2014. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
33%
Ha holnap a Kormányváltók győznek, a férfiak is otthon maradhatnak a babával három hónapig. Szerintem érdemes az apáknak élni ezzel a lehetőséggel azért is, mert utána sokkal jobban megbecsülik a baba mellett rostokoló anyukát.
2014. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
itthon egy centit nem tesz. simán elnézi ahogy a babakocsit meg a szemetet egyszerre viszem le a lépcsőn,meg nagybevásárlás meg ilyenek a gyereket nem tudom vele itthon hagyni mert 10percet nem birnak ki egymás mellett- hol a gyerek ordit hol vagyok már hol ő ordit a kicsivel hogy kus legyen.
2014. ápr. 5. 12:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!