Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom a tudtom nélkül vett...

Párom a tudtom nélkül vett egy félkész házat. Ti mit szólnátok ehez?

Figyelt kérdés
Jelenleg az én házamban lakunk, párom ma vett egy félkész kis házat majdnem a szomszédban. A lényeg az, hogy nem is szólt róla. Mit fogunk mi kezdeni egy olyan házzal? Igaz, nem drága, 800000 forint volt.
2014. ápr. 14. 16:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%

Én nem azt mondtam hogy nem lehet kapni házat enyi pénzért.

Én azt mondtam enyi pénzért szerintem csak egy pudit lehet venni.


Autot is lehet venni 70 ezer forintét de azok nagy átlagba olyanoks is.Örül ha elmész vele az elsö bezinkutra


De nem vagyok ingatlanos.

2014. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
15%

21.

Mi az a pudi?

2014. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Gondolom putrira gondolt csak városiasan fejezte ki magát, vagy nem tudja minek is hívják.

Ez egy fél kész ház, tető van rajta, de ablak és ajtó nincs.

2014. ápr. 14. 18:31
 24/30 anonim ***** válasza:
78%

Hát az attól függ. Közös kasszánál tuti kiakadnék. De egy működő kapcsolatban elég alap lenne egy ekkora kiadásról beszélni - akárkinek a pénze is. Max kisebb beleszólásom lenne. :D

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg a dolgot, máshogy nem derül ki semmi. Mit akar vele, miből vette, és az esetleges járulékos költségeket miből óhajtja fizetni? Mert azért ott van az ilyen-olyan illeték, adók, közművek (már ha van bekötve). Meg attól, hogy ő most vett egy házat, még nálad is fizetni kell a rezsit, valamit enni is kell... érthető, ha kiakadtál. :/ De lehet tényleg jó szándékkal vette. De ott van az is, hogy jobb esetben hazudozott az anyagi helyzetéről (főleg gáz, ha emiatt te fizetsz mindent mondjuk), rosszabban felvett valami uzsorástól pénzt... mindenhogy ciki.

2014. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Neked vette, örüljél, te mostantól ott fogsz lakini.
2014. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
3%

Annyira gyengék ezek a mostani kamukérdések... :(

Persze, egyik napról a másikra éltek, de 800 ezerért vesz házat, te meg itt gyakorizol...

Legalább valami fantázia lenne bennetek gyökerek!

2014. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%

Kedves utolsó ahol 800000 ezerért lehet félkész házat venni ott az emberek többsége egyik napról a másikra él. Nem véletlen, hogy ennyi egy félkész ház. Vagy nincs munka vagy sok a kisebbség de többnyire mindkettő egyszerre.

Pénz nélkül ilyesmit általában az utóbb említett népcsoport szokott üzletelni egymás közt elég ronda és semmiképpen nem törvényes üzletekkel. Amennyit az ilyen üzletekről tudni lehet a kérdező jogosan aggódik, hogy a kedves párja nem -e uzsorapénzből vette azt a házat vagy rosszabb esetben érte.

2014. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%

Emberek! nem arról van szó, hogy ki örülne egy 800 ezer forintos háznak, hanem arról, hogy a Kérdeő HÁTA MÖGÖTT tett valamit a kedves párja, ami nem kis dolog, tekintve, hogy egyik napról a másikra élnek. Ti nem tudok elévonatkoztatni magatoktól? Nem rólatok van szó!


Kérdező: leülnék vele és megbeszélném A-tól Z-ig, hogy mi történt, honnan van a pénz, hogyan fogja visszafizetni, ha kölcsönről van szó; hogyan akarja befejeztetni a házast stb. MINDENT!


Nagyon figyelj! Amikor mismásol, elkeni a témét, nem akar róla beszélni, akkor gondold át, hogy mit aakrsz te egy olyan pasitól (vagy nőtől, mert a nemed nem derrült ki, de feltételezem, hogy te vagy a nő), aki megbízhatatlan és hazug ember.


Én látálanból is a lapátra szavazok. Nem vele agyonverni, hanem arra tenni és mehet. :)

2014. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
64%

Budi de mondhatjuk putrinak mindegy.


Aki elöbb írta hogy kamu kérdés szerintem igaza van.


Akik egyik naprol a másikra élnek.Egy nap fel kell a férfi és csak ugy vesz egy házat.

Erre az asszony nagyon ideges lesz már anyira elönti az ideg az agyát hogy fel teszi a gyakorikérdések.hu-ra történetüket.


Nagyon életszerü.


Lehet venni 80 ezerért házat de az olyan is

2014. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%
Mennyetek el az északkeleti megyékbe, mondjuk ott is egy zsáktelepülésre és nézzétek meg az ottani házakat. Még sokallni is fogjátok a 80.000.- Ft-ot. De látom ti azt hiszitek ez az ország csak a városközpontokból áll.
2014. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!