Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorom hogy anyósom ételében...

Undorom hogy anyósom ételében szinte állandóan hajszált találok, a mai hús leves adagomban kettő volt! Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 12:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
három*
2013. dec. 29. 12:17
 2/20 Argloss ***** válasza:
61%

Ez bárhol könnyen előfordulhat, meghalni nem fogsz tőle. A bolti dolgokban sokkal rosszabb dolgok is szoktak lenni.

A dolog könnyen elkerülhető, nem kell minden nap anyósodnál ebédelned...

2013. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, szerintem veled is.

De, ha vagytok olyan viszonyban, említsd meg neki, hogy fogja össze a haját főzéskor.

2013. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 intrepid ***** válasza:
90%
Nekem ápolási otthonban, borotvált kopasz fejemre is sapkát kell húznom ételosztáskor. Csípem.
2013. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megemlíti, akkor abból olyan botrány kerekedik, hogy öröm lesz nézni..
2013. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes módon nálunk mindenki bír őgy főzni, hogy ne legyen haj az ételben... Az álszent szöveggel menjetek templomba inkább.

Kérdező: édesmindegy mit mondasz, abból csak sértődés van. Told ki a tányér szélére és annyi.

2013. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kettő hetente ebédelünk/ vacsorázunk náluk!

Nem mindig, de sűrűn elő fordul! Volt rá eset hogy meg említettem, volt hogy kedvesebben bocsánatot kért, volt hogy elég durván beszólt.

Ma meg sem mertem említeni, azt hitte volna hogy direkt keresem a hibát! Csak nem esik valami jól folytatni, meg sérteni meg tényleg nem akarom!

2013. dec. 29. 12:29
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Említsd meg neki, hogy egy-két léggyel jobban negbirkóznál, mint a hajszálakkal. Én pld. a legyet kidobom, az ételt megeszem. Hajszállal együtt viszont megy a leves is.
2013. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem azért ez nem olyan általános, hogy mindenkinél előfordul. Én nem szoktam hajat találni se a saját főztömben, sem a családban.

Én tuti nem tudnám megenni. Nem érdekelne, hogy megsértődik, szólnék. Ha ez ennyire gyakori, akkor nem nagyon figyelhet a higiéniéra, ezért egyébként sem ennék szívesen a főztjéből.

2013. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rohadtul hullik a hajam, nem tudok vele mit csinálni, örököltem :/

Én mindig összefogom hajgumival, de még így is van hogy 1-2 szál kihullik, de szerencsére mindig észreveszem. Ha nekem azt mondanák hogy bocs de ezt a kaját nem eszem meg mert benne van a hajad akkor egyáltalán nem sértődnék meg. Valahogy beszélhetnétek vele a hajhullásáról és azt is meglehetne említeni hogy főzéskor nem jobb lenne neki valami hajháló vagy ilyesmi.

Én egyébként nem vagyok finnyás, ha másnál eszek és hajszálat találok akkor kiveszem a kajából és tovább eszek. Annyi szart megeszünk amiről fogalmunk sincs hogy mi van benne :)

2013. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!