Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelhetném ezt a helyzet?

Hogyan kezelhetném ezt a helyzet?

Figyelt kérdés
Elég szegény család vagyunk.A férjem sokat dolgozik kevés fizetésért.Egész hónapban nagyon nehéz.A két kislányunknak sem jutott meg cipő sem.a házról nem is beszélve nagyon rossz állapotban van és nemjut pénz megjavítani.nem tudom meddig fogom bírni ezt a helyzetet.a szívem szakad meg amikor szeretnének valamit és nemtudom megadni nekik.én nem kapok munkát mert egy kis faluban lakunk ahol nincs rá lehetőség .Lassan el uralkodik rajtam a depresszió és padlón leszek.Olyan gondolataim vannak hogy,megölom magam.Persze ilyenkor tudom hogy,tönkre tenném az életüket.Erősnek kell lennem mégis össze vagyok törve.A férjem sokkal érőseb mint én.Ezzel csak azt szeretném tudni hogy,van e valaki itt hasonló helyzetben?sajnos nincsenek barátaim ezért itt osztom meg ezt a dolgot.Csak bátorítása volna szükségem.
2014. ápr. 14. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tanulj valamit, amivel eltudsz helyezkedni, más nincs jelentkezz közmunkára.
2014. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Látod látod,ha tudtad szegények vagytok ,még cipőre sem futja minek vállaltál be 2gyereket?Sajnos a környezetembe is ezt látom nem jut egynek, de jönnek a gyerekek mint az orgona síp.Nem tudtok onnan elmenni?Falun nem lesz belőletek semmi.Mennyi idősek a lányok?Az öngyilin ne is gondolkodj,felelős vagy értük.Szedd össze magad
2014. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindig van megoldás, és örülj, mert ami lényeg, hogy van két egészséges gyereked meg van egy férjed, aki hajlandó értetek dolgozni.

Ha kell, takarítást is vállalj. Biztos, hogy van lehetőség, hogy legyen munka, pénz, csak meg kell keresni, nem fog magától bekopogtatni. Biztos járna nektek valami pénz is, ha nincs munkád, és 2 gyereket neveltek. Nézz utána az önkormányzatnál.

2014. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó mégis mi a fene járna, ha nincs előző évben sem 30 nap munkaviszonya akkor még foglalkoztatás helyettesítő sem jár. Gyerekeknek ehhez semmi köze, hogy az anya milyen segélyre jogosult.
2014. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már én is szegény családban nőttem fel.nem volt más lehetőség.a lányok 5 és 3 évesek.sajnos nem tudunk el menni sehova.
2014. ápr. 14. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:

hogyne lenne köze, van családi pótlék például.

nem tudom, milyen segélyek vannak, önkormányzattól is függ, hogy milyen segély van.

nekem szerencsére nem kell, és nem is tervezem, hogy segélyből éljek,

de ha vannak olyanok tömegével, akik segély miatt csinálnak gyereket, akkor feltételezem, hogy létezik az a segély.

2014. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező a családi mindenkinek jár, az sem függ attól, hogy anya dolgozik vagy sem. Az 1 milliós fizetés mellé is jár, szóval pont nem jó példa.

Gyerekek előtt hol dolgoztál, oda nem tudsz visszamenni?

2014. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és "csak" két gyerekvan, aki segélyre szül annak minimum 3 kell, mert gyet csak akkor járna.
2014. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi nem segély miatt akartunk gyereket.
2014. ápr. 14. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Valami munkát kéne keresned neked is. A kislányok menjenek oviba.
2014. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!