Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 100%-ig biztos vagyok...

Majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a sógorom pedofil, vagy legalábbis aberrált. Mit tegyek, kinek szóljak? Vagy ne avatkozzak bele?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 éves, és az egyik új mániája, hogy az ölünkben ülve szétnyitja a combjait és fel-le csúszkál, "maszturbál". A férjemmel ilenkor mindig letesszük, kedvesen, de határozottan.


Hétvégén a férjem bátyjáéknál voltunk ebédelni.

Utána kimentünk a kertbe, a lányom pedig bent maradt a házban a sógorommal. Valamiért benéztem hozzájuk, és azt láttam, hogy a lányom ugyanígy fel-le csúszkált a sógorom ölében, a sógorom pedig nem csak hogy hagyta, hanem jól kivehetően állt a pénisze a nadrágjában. Biztosan jól láttam, melegítőnadrág volt rajta, elég egyértelműáen látszott.


Nem csináltam jelenetet, mert nem akartam megijeszteni a gyereket, egyszerűen mondtam a lányomnak hogy jöjjön, megyünk a játszótérre és elvonszoltam onnan.


Utána természetesen elmondtam a férjemnek, mindketten nagyon ki vagyunk borulva a történtek miatt. Természetesen soha többé nem hagyom kettesben a sógoromat a lányommal.


Mit csináljunk? Beszéljünk erről a sógorommal? Esetleg a feleségének szóljunk? Nekik is van két kicsi gyerekük, egy 3 éves kisfiú és egy 1 éves kislány.

Vagy egyszerűen ne foglalkozzunk vele? Mi ilyenkor a teendő?



2014. ápr. 15. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
94%

Én a helyedben nem tennék semmit,csak nem hagynám vele a lányomat kettesben. Egyébként milyen ember,milyen a kapcsolatotok?

Valószinüleg van valamilyen defektje,egy 4 éves kislányra normális ,egészséges embernek nem lesz merevedése még véletlenül sem .DE. Ez nem jelenti hogy pedofil,és/vagy képes lenne molesztálni a kislányt.

2014. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
99%
Es a kislanyotoknak is meg kell mondani, hogy tudjatok, milyen jo erzes az ilyen csuszkalas, de ezt jobb, ha egyedul a szobajaban csinalja, ES tegyetek le az oletekbol.
2014. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

Okos, értelmes ember, de elég agresszív, gyakran ordít a saját kicsi gyerekeivel is, minden komolyabb ok nélkül. A feleségével sem beszél valami szépen, de arra utaló jel nincs, hogy fizikailag is bántaná őket.


Nem vagyunk kifejezetten rosszban, de nem is szoros a viszony, mert alapvetően nehéz természetű ember, gyakran beszólogat a férjemnek. Az a típus, akinek soha semmi nem jó.


Egyébként alacsony termetű, köpcös fazon, és nekem az a meggyőződésem, hogy az állandó elégedetlenkedéssel kompenzálja, hogy kicsi a farka. A legelső pillanatban, amikor először találkoztunk, ez volt a benyomásom róla.

2014. ápr. 15. 09:02
 4/91 anonim ***** válasza:
37%

Tudod, ha a történeted valós lenne és nem kamu, abban a pillanatban ha megláttad volna az álló f.-t a fazonnak, azonnal léptél volna rá. nem a férjedhez mentél volna, nem vártál volna egyetlen percet sem, hanem felállítod az ülésből a tagot,félre hívod és lépsz, olyan keményen, ahogy csak egy nő illetve anya tud.

Ilyen helyzetben egyetlen nő nem vár senkire, hanem lép.


Szóval nem valós a történeted.

2014. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:

#4,


már ne is haragudj, de nem fogom a gyerekemet kitenni egy botránynak. Léptem, elrángattam a gyereket onnan, és nem ijesztettem rá. Egy anya ezt teszi, védi a gyerekét, ugyanakkor igyekszik mindenféle lelki megrázkódtatástól megkímélni.

2014. ápr. 15. 09:12
 6/91 anonim ***** válasza:
87%
Én szólnék a feleségének. Ez nem egészséges dolog. Ha netán a saját gyerekeivel, vagy máséval csak egyszer is ilyet tesz, az egy életre tönkreteszi a gyereket. Akkor majd te fogod magad rosszul érezni, hogy megakadályozhattad volna. Mellesleg én egy percig nem gondolkodnék, ott helyben porig aláztam volna.
2014. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
90%
Én adtam volna neki egy nagy pofont
2014. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
87%
A kislányodnak nem lett volna semmi baja ha ott helyben kiállsz mellette. A férjedet sem értem. Az enyém minimum kibelezné aki a lányunkhoz nyúl és hidd el ez a normális. Továbbra is átjártok és mint ha mi sem történt volna? Még fel is jelentém a pi##ba. tojnék rá mit gondol a családja, és hogy ki hisz nekem.
2014. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
80%

Hát én egyetértek a 4. válaszolóval.

Ha meg valóban így reagáltad le, akkor igazi kis nyuszi lehetsz. Én kb. letéptem volna a p.csét.

2014. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:

Nem, nem járunk át, ez vasárnap történt, egyelőre még sokkhatás alatt vagyunk.

Nem az volt a kérdés, hogy akkor ott ki mit tett volna, hanem hogy kinek szóljak, vagy egyáltalán szóljak-e.

Nyilván nem viszem oda többé a gyerekemet, és továbbra is kitartok amellett, hogyhülyeség lett volna ordítozós botrányt csapni a gyerek előtt, a lányom még sosem halott veszekedést, kiabálást, nem akartam ráijeszteni.

2014. ápr. 15. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!