Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 100%-ig biztos vagyok...

Majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a sógorom pedofil, vagy legalábbis aberrált. Mit tegyek, kinek szóljak? Vagy ne avatkozzak bele?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 éves, és az egyik új mániája, hogy az ölünkben ülve szétnyitja a combjait és fel-le csúszkál, "maszturbál". A férjemmel ilenkor mindig letesszük, kedvesen, de határozottan.


Hétvégén a férjem bátyjáéknál voltunk ebédelni.

Utána kimentünk a kertbe, a lányom pedig bent maradt a házban a sógorommal. Valamiért benéztem hozzájuk, és azt láttam, hogy a lányom ugyanígy fel-le csúszkált a sógorom ölében, a sógorom pedig nem csak hogy hagyta, hanem jól kivehetően állt a pénisze a nadrágjában. Biztosan jól láttam, melegítőnadrág volt rajta, elég egyértelműáen látszott.


Nem csináltam jelenetet, mert nem akartam megijeszteni a gyereket, egyszerűen mondtam a lányomnak hogy jöjjön, megyünk a játszótérre és elvonszoltam onnan.


Utána természetesen elmondtam a férjemnek, mindketten nagyon ki vagyunk borulva a történtek miatt. Természetesen soha többé nem hagyom kettesben a sógoromat a lányommal.


Mit csináljunk? Beszéljünk erről a sógorommal? Esetleg a feleségének szóljunk? Nekik is van két kicsi gyerekük, egy 3 éves kisfiú és egy 1 éves kislány.

Vagy egyszerűen ne foglalkozzunk vele? Mi ilyenkor a teendő?



2014. ápr. 15. 08:52
 11/91 anonim ***** válasza:
97%
Én is szólnék a feleségének.
2014. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
97%

Hu, eloszor annyit akartam irni hogy egy 4eves kislanynak ez nem 'maszturbalas' (hiszen semmi ilyet meg nem erez), hanem "lovacskazas", amit minden gyerek szeret jatszani.


Az viszont nagyon beteg dolog ha erre valakinek 'felallt', a helyetekben en se hagynam tobbet kettesben vele a kicsit.

2014. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:

Az a minimum, hogy a férjed "elbeszélget" vele mint férfi a férfival...

Soha többet nem engedném a gyerekem közelébe.

2014. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
79%
Az elején leírtak alapján lehetséges lenne, hogy csak zavarban volt a kiscsajtól, a pasiknak nem csak akkor áll fel, ha épp be akarja dugni... Stressz, ciki pillanatok, páromnál is kihozza néha, ha nem tudja hova tenni a dolgokat. De ahogy jellemezted a pasit... Ezt szépen közölni kell az asszonnyal, ilyen gyökérnek nem sokáig lenne mit felállítani!
2014. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is hihetetlen a történet. En felkaptam volna a gyereket, kivittem volna, aztán visszamentem volna leorditani a fejet es azonnal elmondtam volna a feleségének.
2014. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
78%

Az is igaz, hogy egy egészséges ferfi reagál a fizikai ingerre - márpedig amit a gyerek csinált az volt. A kora nem hiszem hogy számított volna a pasinak:valószínűleg ugyanígy reagált volna barmilyen koru (meg az is lehet hogy barmilyen nemű) személy izgatására.

A gyereket meg nem le kell tenni kedvesen es határozottan, hanem elmondani neki, hogy ilyet ne csináljon.

2014. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:
Akkor biztos én vagyok a hülye, amiért nem csinálok a gyerekem jelenlétében botrányt, illetve amiért nem vádolok meg valakit ilyesmivel bizonyíték nélkül. Nem, az nem bizonyíték, hogy "de én láttam", se a bíróság előtt, se mások előtt.
2014. ápr. 15. 09:42
 18/91 anonim ***** válasza:
94%

"Az is igaz, hogy egy egészséges ferfi reagál a fizikai ingerre - márpedig amit a gyerek csinált az volt. "


Oke, ez eddig igaz. Azonban egy egeszseges ferfi erre nagyon zavarba jott volna es AZONNAL leteszi a gyereket. Nem pedig folytatja.

2014. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
12%

Kérdés, hogy a kislány hol tanulta ezt a csúszkálást?Nem találkozott már korábban is sógorral?Egy ilyen korú kislány még nem jellemző, hogy magától csinálna ilyet, ilyen korban még nincsenek ilyesfajta késztetések.Ha van is valami hasonló, az náluk csak játék.Mint például sok gyerek szereti, ha szülei a térdükön "lovagoltatják", ez valahogy legtöbbjüket szórakoztatja, mégsem gondolunk rosszra.Ez a csúszkálós dolog kicsit más, de lehet neki ez a játék .

Szerintem beszélj a sógornőddel, mondd el neki, mit láttál és azt is, hogy többet nem szeretnéd a házad táján meglátni őt.Mert agyerek részéről nem, de a sógor részéről határozottan furcsa dolog.

2014. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
86%
Vagy annyira zavarba jon, hogy le blokkból es meg se tud mondani. Ilyen is van. Stresszhelyzetben kiszámíthatatlan az ember.....
2014. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!