Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 100%-ig biztos vagyok...

Majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a sógorom pedofil, vagy legalábbis aberrált. Mit tegyek, kinek szóljak? Vagy ne avatkozzak bele?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 éves, és az egyik új mániája, hogy az ölünkben ülve szétnyitja a combjait és fel-le csúszkál, "maszturbál". A férjemmel ilenkor mindig letesszük, kedvesen, de határozottan.


Hétvégén a férjem bátyjáéknál voltunk ebédelni.

Utána kimentünk a kertbe, a lányom pedig bent maradt a házban a sógorommal. Valamiért benéztem hozzájuk, és azt láttam, hogy a lányom ugyanígy fel-le csúszkált a sógorom ölében, a sógorom pedig nem csak hogy hagyta, hanem jól kivehetően állt a pénisze a nadrágjában. Biztosan jól láttam, melegítőnadrág volt rajta, elég egyértelműáen látszott.


Nem csináltam jelenetet, mert nem akartam megijeszteni a gyereket, egyszerűen mondtam a lányomnak hogy jöjjön, megyünk a játszótérre és elvonszoltam onnan.


Utána természetesen elmondtam a férjemnek, mindketten nagyon ki vagyunk borulva a történtek miatt. Természetesen soha többé nem hagyom kettesben a sógoromat a lányommal.


Mit csináljunk? Beszéljünk erről a sógorommal? Esetleg a feleségének szóljunk? Nekik is van két kicsi gyerekük, egy 3 éves kisfiú és egy 1 éves kislány.

Vagy egyszerűen ne foglalkozzunk vele? Mi ilyenkor a teendő?



2014. ápr. 15. 08:52
 71/91 anonim ***** válasza:
12%
Hát ti nem vagytok normálisak.....kedves kérdező, ne hallgass rájuk!:(
2014. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudjál kérdezõ, de én akkor is ráorditottam volna a sógorra, hogy ezt még egyszer meg ne lássam, hidd el vette volna a lapot, de igy le is tagadhatja, és ha szólsz a családjának te leszel, az aki rosszul láttál mindent.Ha ezek után be akarod bizonyitani, akkor ujra el kell játszani azt, hogy a kislányod vele marad.


En egy apát láttam, hogy a 3 éves kislányát le fel csusztatta a hasán, mármint az apa hasán, mert feküdt, és lovagoltatta a kislányát magán, és igen fel volt valamennyire állva a pénisze.Hirtelen megláttam, utána én oda sem mertem figyelni.A gyerek anyja is ott volt, nem tudom talán nem látta vagy a fene sem tudja.

2014. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat,csak amiket te írtál.

Az első meglátásom az volt, hogy behúztam volna a sógorodnak, h mégis mit művel.

A 2. hogy mint ahogy te is írtad egy ideje ez a hóbortja a lányodnak, konkrétan nem is tiltjátok ettől.. és mi van ha ő elkezdett csúszkálni a sógor ölébe, csak miközben beszélgettek és a sógor azt se tudta mit csináljon?

Ezt a variációt is el tudom képzelni. A fejét megnéztem volna, hogy zavarba volt-e.


3. meglátásom viszont az, hogy én is nő vagyok, de el tudom képzelni a pasikról ezt. Úgysem ismeri be senki, de ha attól feláll nekik, h ülnek a buszon, az meg rázkódik....akkor nincs mit hozzáfűznöm. És sok nő attól felizgul ha szoptat? És ez mind bűntudatot okoz számukra, sokat olvasni ilyesmit (attól nem hinném h vki perverz lenne).


Ezek csak a meglátásaim, attól még természetesen perverz is lehet a sógorod, nem láttam a fejét, h el tudjam dönteni. És nem ismerem h a való életbe el tudjam képzelni róla az ilyesmit.

2014. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 2 hónap alatt nem sikerült vele megértetni, hogy mások előtt ezt nem csináljuk, mindezt úgy, hogy minden férfi ismerősöd/családtagod ölébe eljátszotta már ezt, mint ahogy azt írtad?

Nem tiltani kell, de két hónap alatt azért sikerüljön már vele beszélni erről.


A kérdésedre pedig, más témáról beszélt a gyerekkel, egyáltalán azt se tudhatod biztosra, hogy jól láttad-e , amit láttál. Amikor bementél, nem zavarodottan elfordult és kétségbeesett, hanem marasztalt benneteket. Nem az jön le, hogy egy pedofil állat, de a te gondolkodás módod igen megdöbbentő!

2014. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nekem pedofil vágyaim lennének, és a sógornőm belépne a szobába, miközben a kislányával az ölemben élvezkednék, akkor tuti összerezzennék, és takargatnám magam. Nem pedig jelmezekről beszélgetnék a kicsivel.
2014. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
84%
Elég súlyos vád és ha nem igaz egy házasságot is tönkretehetsz.
2014. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom az alábbi dán film megtekintését.


Címe: Vadászat.

Mads Mikkelsen főszereplésével.


Pedofíliával vádolják meg alaptalanul. Teljesen tönkremegy az élete.

[link]

2014. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
86%
Itt nem a sógort kell helyrettenni, hanem a lányodat...kettejük közül a sógorod az ártatlanabb ebben a sztoriban. De persze nem szólunk rá kiscsillagra, nyugodtan dörgölje a nunáját boldog-boldogtalanhoz, nehogy megálljon (négyévesen!) a szexuális fejlődésben...
2014. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
17%
Azért ne haragudjál,de a kislányodnak is kellett valakitõl eltanulnia, hogy simogatja magát.
2014. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
4%
Persze, a kislany akarja megerőszakolni a pasast, nem??? Nem csoda hogy haldoklik az ország! Komolyan sajnalom hogy magyar vagyok
2014. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!