Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 100%-ig biztos vagyok...

Majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a sógorom pedofil, vagy legalábbis aberrált. Mit tegyek, kinek szóljak? Vagy ne avatkozzak bele?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 éves, és az egyik új mániája, hogy az ölünkben ülve szétnyitja a combjait és fel-le csúszkál, "maszturbál". A férjemmel ilenkor mindig letesszük, kedvesen, de határozottan.


Hétvégén a férjem bátyjáéknál voltunk ebédelni.

Utána kimentünk a kertbe, a lányom pedig bent maradt a házban a sógorommal. Valamiért benéztem hozzájuk, és azt láttam, hogy a lányom ugyanígy fel-le csúszkált a sógorom ölében, a sógorom pedig nem csak hogy hagyta, hanem jól kivehetően állt a pénisze a nadrágjában. Biztosan jól láttam, melegítőnadrág volt rajta, elég egyértelműáen látszott.


Nem csináltam jelenetet, mert nem akartam megijeszteni a gyereket, egyszerűen mondtam a lányomnak hogy jöjjön, megyünk a játszótérre és elvonszoltam onnan.


Utána természetesen elmondtam a férjemnek, mindketten nagyon ki vagyunk borulva a történtek miatt. Természetesen soha többé nem hagyom kettesben a sógoromat a lányommal.


Mit csináljunk? Beszéljünk erről a sógorommal? Esetleg a feleségének szóljunk? Nekik is van két kicsi gyerekük, egy 3 éves kisfiú és egy 1 éves kislány.

Vagy egyszerűen ne foglalkozzunk vele? Mi ilyenkor a teendő?



2014. ápr. 15. 08:52
 81/91 anonim ***** válasza:
92%

Elolvastam az összes választ és egyetértek a többséggel.

Ha a sógorod pedofil lenne akkor rendszeres bepróbálkozna, molesztálná a lányodat, azt meg gondolom már észrevettétek volna. Ráadásul nem otthon csinálná a saját házában, ahol mindenki rajta kaphatja...

Egyébként kicsit gáznak tartom, hogy a lányodra nem tudsz normálisan rászólni. Én is hamar felfedeztem a testem(4-5 éves lehettem), de tudtam, hogy mások előtt nem szabad, mert ez csak az én dolgom. Ehelyett a lányod, mindenkinek odadörzsölgetni, tökre kellemetlen lehet. Szólj rá!

2014. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
13%
az hogy "maszturbál" azért erős... szerintem inkább lovagol... azért ne engedd a közelébe
2014. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
0%

Ezt semmiképp ne hagyjátok annyiban, mert nagyon gyanús a sztori, és ha tényleg pedofil, akkor ti lesztek a felelősek, ha a saját gyerekei életét tönkreteszi. Tapasztalatból mondom, hogy járjatok az ügy végére. Beszéljetek a feleségével.

A kislány viselkedése pedig "normális", hiszen ilyen korban mindenki "felfedezi" kicsit a testét, ez tény, de az nem fog neki használni ha csak leteszitek az öletekből.

2014. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedofil lenne, annak más jelei is lennének..

Pl. taperálná játék közben, "úgy" nézne rá (ezt egy nő simán kiszűri..) Nem csak akkor lenne erekciója, ha a kislány véletlenül közvetlen ingert adna. Mindenesetre én rajta tartanám a szemem, de egy alaptalan váddal az egész családját és az embert is egy életre tönkre lehet tenni.

A kislányt változatlanul mondom, sürgősen le kell szoktatni erről, mert potenciális áldozat így..

2014. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
Végül mit döntöttél, kérdező?
2014. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim válasza:
100%

Nemiség felfedezése mond valamit? Nézzetek utána a neten!


Nekem van egy női ismerősőm aki egyedül neveli a kislányát. (4éves a kislány)

Ő is mesélt nekem ilyeneket, hogy a lánya csúszkál a pl széken. Söt valamikor még a bugyiját is leveszi és úgy csinálja.

2014. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
16%

Azok az emberek akik azt allitjak h a sogor az aldozat nemes egyszeruseggel elmebetegek! A gyerekek ugyanugy elkezdik felfedezni a testuket mint a kamaszok, azzal a kulonbseggel h ők meg nem tudjak h ezt nem illil masok elott. En is maszturbaltam kiskoromban es nem azert mert tanultam hanem mert rajottem h ez nekem jo. Soha senkit nem lattam elotte maszturbalni, nem tanult volt, ez biztos!



Az anya pedig, a lehető legjozanabbul es tokeletesen cselekedett, le a kalappal, komolyan!!


Es amugy, igen rohadtul pedo a manus. Kiskoromban legjbb baratnom anyja alkoholista volt. Voltak hasonlo baratai. Elegge jozan voltam es edesanyam megtanitott arra, h mi az aminek gxanusnak kell lennie. Ez a megfelelo cselekedet es az ilyen patkanyokat feljelenteni mind!!!!!

2018. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:

" gyerekek ugyanugy elkezdik felfedezni a testuket mint a kamaszok, azzal a kulonbseggel h ők meg nem tudjak h ezt nem illil masok elott."


Ezért vannak a szülők, már a normálisabbja, aki ezt közli a gyerekkel.

2018. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
0%
Ezert van a szulo. De nem attol meg a kivebaszott sogor egy rohadt fereg akinek felallt a fallosza es igenis kihasznalta a a helyzetet, es ez mar szexualis zaklatasnak minosul!!!!! A kislany, kislany nem tudja h mit illik. En is ramernem bizni a gyermekem a ferjem testverere, hiszen maximalisan megbizok benne ahogyan en is vigyaztam az ő gyermekeire. Senkinek nincs a homlokara irva hogy pedofil
2021. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
59%
Élesbe elmebetegek vagytok.
2021. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!