Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baba születése után milyen...

A baba születése után milyen volt a kapcsolatod a férjeddel/feleségeddel?

Figyelt kérdés
A közvetlen környezetemben azt tapasztaltam, hogy a baba születése után megromlott a házassága sok ismerősnek. A férj úgy érzi, hogy el van hanyagolva a baba miatt mind testileg, mind lelkileg. Ez az általános. De tudok olyat is, hogy a nő egyszerűen nem kívánja a szülés után a férjét. Nektek változott a kapcsolatotok a baba érkezése után? És ha igen, akkor pozitív vagy negatív irányba?
2012. jún. 6. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Negatív irányba,sajnos!A férfi ilyenkor a nő életében a második helyre szorul.Nem is a testiség mert azt a pár hónapot lehet tolerálni hanem az érzelmi elhanyagoltság a probléma szerintem.A férfi kívülállónak érzi magát. mert az is lesz.
2012. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
84%

Nálunk jó irányba változott.Sőt nagyon sokat segített a párom a kislányunknál. felkelt este etetni,pelenkát cserélt...Türelmes volt,nem tolakodott,megvárta mig én akartam xexelni.

Amióta megszületett a kislányunk,azóta sokkal jobb minden!pedig már majd 4év telt el!

2012. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na az első pozitív példa! :) Remélem ha mi is eljutunk majd a babáig(ami remélhetőleg minél előbb sikerül), akkor nem változik rossz irányba semmi. Bár 2 ember kell ehhez.
2012. jún. 6. 15:34
 4/19 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jún. 6. 15:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A miénk szerintem nem változott. Nálunk a munkabeosztás az ami kulonbozik, így mind a ketten kivesszuk a részunket a gyereknevelésbol.


17 hos kislány anyukája

2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És ez a normális hozzáállás mindkét fél részéről szerintem. Nem szabad mindent anyucira hagyni, ami a babát illeti. Ha besegít az apuka, akkor a nő sem lesz olyan fáradt, és ingerült sem. Amúgy Első válaszoló, azóta rendeződött köztetek a dolog?
2012. jún. 6. 15:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem változott semmi!:)

Mind a ketten foglalkozunk a picivel!

Eleinte azért voltak zavarok de leültünk a férjemmel és megbeszéltük! :) Mindenre van megoldás! :) Itt mifelénk nem nagyon van az, hogy egy baba miatt hátraszorul a férj! Mikor a baba alszik addig mi együtt vagyunk a férjemmel! majd felkel ő megetet én a házat takarítom és újból elalszik! :) Minden secc pecc alatt meg van :)

2012. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

A mi kapcsolatunk összekovácsolódott jobban! Én nem zártam ki a férjemet a gyereknevelésből, és ő is próbál minél több időt tölteni vele. Eljárok tornázni, futni, mozogni, feltöltődöm én is kicsit addig ők szépen elvannak, aztán közös az este.

Szülés után pedig én voltam az aki 4 hét után szexelni akart...:) de vártunk még egy hetet vele!

2012. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

32N vagyok, és nem merek gyereket vállalni, mert én is csak a rossz példát látom/hallom. A házasságunk nagyon boldog, kiegyensúlyozott, és félek, hogy elromlik, vagy megváltozik.


Off: Megint csak nők írnak. :D

2012. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Megértem a félelmed, mert én pont ezt érzem. Én is csak rossz példákat látok magam körül. De 2 ember kell ahhoz, hogy megmaradjon a harmónia a kapcsolatban, és ahhoz is 2 kell, hogy elromoljon. És látod mi a titok...meg kell osztani a munkát. Ne csak a nő legyen a gyerekkel, hanem az apa is vegye ki a részét. Kell a nőnek is a szabadság még babavállalás után is, kell, hogy eljárjon a barátnőkkel, vagy éljen a hobbijának. És ez kell az apának is. És ha 2 ember segíti egymást a kapcsolatban minden téren, akkor nem lesz gond szerintem. Meg a többiek is ezt írták. Engem megnyugtattak. :)
2012. jún. 6. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!