Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl azon, ha a...

Hogyan tegyem túl azon, ha a volt férjem itt hagyott engem egy 6 hetes babával egy fiatalabb lányért?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredtem. Már elváltam tőle a terhességem végén. Nem volt könnyű. A lánnyal nagyjából 1 éve van viszonya, már a volt férjemhez is költözött.


Most is a sírás kerülget, hogy ennyire nem èrdekelte az, hogy épp a baba útban volt.


Picit bánt az is, hogy a két kisebbik lányom (3 és 5 évesek) nagyon szereti ezt a lànyt és szívesen vannak vele.


Hogyan tudnám elfogadni ezt a helyzetet?



2014. ápr. 17. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beletemetkezni a kisbaba körüli tennivalókba. Sajnos csak az idő múlásával tudsz ezen túllenni.
2014. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Most tudtad meg, hogy már 1 éve együtt vannak? Vagy hogy vállaltátok be a babát, nem értem? Ti költöztetek el és a volt férjed maradt a lakásba? Persze, hogy most még szeretnek az új nővel lenni, de majd ha megunja a nő hogy a férjeddel együtt 3 gyerek is jár mellé 1-2 év és meg fogja bánni, hogy a férjeddel kezdett. Próbáld meg hogy minél többet legyenek a gyerekek a pároddal. Neked is könyebb a pici babával ha az apjuk többet elviszi őket ne csak kétheti láthatás legyen hanem igenis heti 2-3 napot legyenek az apjukkal is. A gyerekeknek is jó ha az apjukkal is töltenek több időt, a nő meg legalább átlátja jobban a helyzetet.
2014. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyon nehéz, már 5 perce káromkodok magamban, mióta olvastalak. :) De nem elég kiábrándító neked, ahogy viselkedett? A lányaid érdekeit is nézd, ha utálnák a nőt, de apu nincs otthon, anyu babázik. Szóval, nekik jobb így, és te soha nem leszel miatta kevesebb a gyermekeid szemében.
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeretik azt a lányt, de te az anyjuk vagy. Ez egy olyan kapocs, amit - ha nagyon durván el nem rontja az ember - semmi nem tud megbontani. Lehet, hogy ennyi idősen kedvelik őt a gyerekek, de a poros nyomodba nem fog érni a szemükben, ha felnőnek. A mostani helyzetet pedig nem kell elfogadni, csak tudomásul venni. Ez történt, megtörtént, most ez a kiindulási pont, innen kell összeszedni magadat/magatokat a gyerekekkel. Szerintem várj egy kicsit, amíg az idő lelohasztja az érzelmeket, utána gondold végig józanul a lehetőségeidet. Sehol nincs megírva, hogy akit elhagy a férje, az többet nem lehet boldog.
2014. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A 'nő' 20 éves... Érdekes, ennyi idősen nagyon megértette magát a gyerkőcökkel. Sokat vannak a lányok náluk, szóval a lány is képben van, hogy milyen 'csomagot' kapott.


Az is bánt, hogy mióta 'hivatalosan' is a lánnyal van a volt férjem, sokkal-sokkal boldogabbnak látom. A napokban regisztráltam a Facebook-ra. Szétnéztem a volt férjem képei közt. Lelombozott, hogy sok-sok olyan képe van fent, amin a lány és a gyerekek vannak. Az meg végképp, hogy a lànynak egy olyan kép a profilképe, amin a picit tartja a kezében :(

2014. ápr. 17. 22:23
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem megkeseredtél és ez az oka, hogy a férjed lelépett. Mindenesetre a múlton felesleges keseregni, inkább azt keresd meg Te hogyan lehetsz boldog. Ha férjedre haragszol, azzal magadat emészted.
2014. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne búsulj,jön még kutyára teher autó.Amúgy meg sokat koccold le a gyerekeket apáékhoz,addig relaxálj.Meg látod nem sokáig lesz meg a szép idill.Egy 20éves lánynak nem az az álma 2-3gyereket dadáljon:))kifog akadni mint a sezlon rugó és elöbb utóbb lelép.Ettől a férjed nem megy vissza,jobban is jársz.de lelohad a boldogság is róla:))Te meg magad ápolt kivül belül addig amig ők nassaládot játszanak.Nem lesz olyan izgalmas ha sűrűen dolgaid akadnak:))
2014. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Vajon a negyedik gyereket is bevallalod majd?

Csak egy agyatlan húszeves lany megy bele egy ilyen helyzetbe.

Szakit azzal, lesz más

2014. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2%

Valamit durván elszúrhattál, nyilván nem ok nélkül lépett le, és fõleg nem ok nélkül sokkal boldogabb.

Ez van...

2014. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ott szurta el , hogy nem ismerte fel a helyzetet , es az embert!

Rossz lora tett

2014. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!