Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha mindenki fizikálisan...

Hogyha mindenki fizikálisan is csak annyira nőne fel mint lelkileg és érzelmileg akkor mennyi gyerek lenne a világon?

Figyelt kérdés
Szerintem Nem sok felnőtt lenne!
2009. dec. 22. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

arra gondolsz, hogy infanitilisek a felnőttek? Igaz.

Amit szép lenne átmenteni a gyerekkorból...az érdeklődést, a kíváncsiságot, a naivitást, a felhőtlen nevetgélést...elfelejtjük. Helyette irígykedő, türelmetlen, pletykás kispolgárok sora gügyíti, bárgyítja le magát a legótvarabb szintre.

Pl. egy felnőtt 50 éves nő mi a francnak rak plüsmacit a retiküljére?

2009. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
És neked mi közöd hozzá, ha valaki idősen is szereti a plüssöket? Jesszum, ez durva volt.
2009. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Az a durva, hogy véleményalkotás és "közöd hozzá" értelmezésében nem tudsz különbséget tenni. Ostoba.
2009. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én a felelősségvállalásra gondoltam.

Mert aki vállalja annak nincs szüksége hazugságra ,önámításra,több" partnerre",Pótmamára,pótpapára aki amugy a felesége v férje.

Gyerekre azért h végre szeresse vki vagy h igy tartsa meg a férjét.stb

2009. dec. 22. 10:04
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki akkorara nott!nem gondoltal arra hogy miert vagyunk az univerzum apro kis porszemcsei?
2009. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van..és ha még beleszámítjuk, hogy a korral visszafelé fejlődünk, ajaj.... :)
2009. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat de azt hittem lesz vmi értelmes hozzászólás is.De ezzel végül válaszoltatok is. : IGEN sok a gyerek.
2009. dec. 22. 10:19
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Ja...és te is felzárkózhatsz a nem reprezentatív felmérésedhez, illetve annak eredményéhez.

Apró információkból, messzemenő következtetéseket gyerekek tesznek, vagy gyermeteg felnőttek.

2009. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam h ilyen válasz jön.

Köszönöm h Te is megerősitetted a meglátásom :-)

(hiszen épp magadról írtál)

2009. dec. 22. 10:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus pszichózissal minek kérdezel? :)

Hisz a lényeg, hogy van válaszod, még ha a Föld az Éggel egybekerül, akkor is...

2009. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!