Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap Szenteste és még nem...

Holnap Szenteste és még nem vett nekem semmit. De miért kell ezt minden nap az orrom alá dörgölnie?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltunk a barátommal. Mindenkinek vettünk ajándékot. Megbeszéltük, mikor csomagoljuk be stb. Még aznap este mondtam neki, hogy csütörtök délelőtt vagy kora délután el kellene mennie haza, hogy be tudjam csomagolni az ajándékát. Erre ő azt mondta, hogy ő nem vett még nekem semmit. Nem túlzottan érdekelt, hisz még csak vasárnap volt. Azóta minden nap szóba hozza, hogy ő nem tudja mit vegyen nekem (tehát nem a pénz az akadály).

Én annyival segítettem neki, hogy több kicsi dolgot kap, az egyiket saját kezűleg készítettem, és van még egy ajándék ami nagyon egyedi, tehát senki másnak nincs ilyen a világon. És, hogy hasonló módon gondolkozzon ő is. Nem, ő azt akarja, hogy mondjam meg minek örülnék, és ő megveszi. Rosszul esik, hogy ennyire nem ismer. Tudja, hogy laptopot szeretnék már régóta, de azt nem veszi meg. Más nincs ami annyira kellene (mint pl. egy kabát vagy kesztyű). Ha csak belép a szobámba, annyi támpontot kap, hogy mi az aminek biztosan örülnék. Nem, ő nem hajlandó ezen gondolkozni, letudja annyival, hogy "mondjam meg mit akarok és megveszi". :S


2009. dec. 23. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem gondolatolvasó, a barátod sem. Szavakból értjük egymást. Azért kérdezi, mit szeretnél, mert nem tudja. Biztosan nem akar olyan ajándékot adni, aminek esetleg nem örülnél.

Ami a te fejedben van, neki nem lehet a fejében éppen úgy, ahogy te gondolod: nézzen szét a szobádban...

MONDD MEG NEKI, MIT SZERETNÉL!!!

2009. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Aranyos. Figyelmes.

Én a továbbiakban nem tartanám beszédtémának a dolgot. Azt mondanám nem érdekel ha vesz, ha nem vesz...az ajándékozás attól ajándékozás, hogy gondoskodunk az ajándékról, annak akit szeretünk és nem vele végeztetjük el ezt a 'melót'.

2009. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilye sokat ne várj a psiktól, kis kivétellel nem iylen fantáziadúsak az ajándékozás terén. Adj neki tippeket, szerintem szívesen vesz ajándékot, de tényleg nem tudja, mit vegyen. Nem azért mert nem ismer, csak pasi. :)
2009. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
31%
Jó nagy bunkó a pasid... De inkább mondd meg, minthogy jól mellé nyúljon és megvegyen valami olyasmit, ami semmire sem jó neked. Nálunk ez volt: BT-s headset-et vett nekem, mert egyszer régen mondtam, hogy az mekkora jó. Elbőgtem magam, mert annyira letaglózott a dolog. mit kezdjek vele?? Be se tudom kapcsolni és mégcsak nem is telefonálok annyit, hogy értelme legyen...
2009. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én igazából ebből a dologból azt vettem ki, hogy "sz*rik rám", nem figyel rám soha, ezért nem ismer. Azért 8 hónap alatt 2 ember már ismeri egymást annyira, hogy tudják, minek örülne a másik.


A szobán fala tele van macskás képekkel, a polcom cicás könyvekkel és bögrékkel. Annyi dolga lenne, hogy elmegy egy boltba, vesz valami cicásat vagy beagleset és máris olyat vett, aminek örülök. Ezt tényleg olyan nehéz kitalálni?!

2009. dec. 23. 10:04
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
10:03-as: és TE bunkózod le a pasiját? A barátod jó szívvel megvett neked valamit, amire korábban azt mondtad, hogy "mekkora jó", emlékezett erre, stb.. és te képes voltál elsírni magad? hálátlan rib@nc.
2009. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Biztos,kapsz ajándékot.

Csak valami perverz gondolkodás miatt,azt hiszi,hogyha nem készülsz rá,akkor jobban fogsz örülni.Abban is biztos vagyok,hogy valami méregdrága lesz.Különben nem lenne ilyen fontos neki,hogy ennyiszer szóba hozza.

2009. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Annak örülnék, ha nem emlegetné.
2009. dec. 23. 10:30
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na csak úgy elmesélem, hogy most ahogy itt ültem és olvastam a kérdésed, idecsüccsent mellém a párom. Elolvasta csak a kérdést és azt mondta: "Ezt tuti csaj kérdezte, biztos hogy a pasi már réges rég vett neki vmi klasszat, csak direkt terel". És ezt pasi mondta! Szóval... ;) Fel a fejjel. :)


A headseteshez meg én is annyit tennék hozzá, hogy ahelyett, hogy örülnél és értékelnéd, hogy a párod figyelt rád és direkt olyat vett amire azt mondtad hogy tök jó és azt gondolta, hogy örömet szerez vele... Te erre elsírod magad, hogy mégis mit kezdj vele... Nem azért, de tényleg marhára hálátlan vagy...

2009. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak arra játszik, hogy azt gondold nem vett semmit, közben meg már hónapok óta ott lapul az ajándékod. Az én férjem is mindig eljátsza, hogy "jaj, azt sem tudom mit vegyek". Aztán mindig elkotyogja, hogy már alig várta, hogy odaadja, mert már rég megvette, és izgult, hogy tetszik-e majd nekem. Ez is lehet a dologban. :)
2009. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!