Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj a 10 év korkülönbség?

Miért baj a 10 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek sok? a családom szerint igen, szerintem meg ma már nincs korhatár! (20/N-30/F)
2009. dec. 23. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy kalandom egy 23 évvel idősebb pasival. Totál fiatalos volt, fiatalabb mint néhány megfáradt korombeli. Simán el tudtam volna vele képzelni a közös életet. De aztán mégse lett belőle semmi...33/N
2009. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok a párom 37. És el se tudnék képzelni ideálisabbat nála. Gondoskodó, figyelmes, tudja mikor van szükségem egy kis "lekezelésre". Imádom! :) Nálunk a szüleim tiltakoztak rettenetesen, de már több mint 2éve együtt vagyunk, ezalatt bebizonyosodott nekik is, hogy nem csak 1 kis kaland vagyok a páromnak. Szóval, ha szereted, akkor hajrá!

Sok boldogságot!

2009. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem baj az a 10 év.Bár különböző okok miatt,féltenek,írígykednek,még mindig elítélik az ilyen kapcsolatokat,főleg,ha a pasi a fiatalabb.Tapasztalatból mondhatom,hogy NEM BAJ abban az esetben,ha mindkét fél őszinte,mély érzelmekkel viseltetik a másik iránt,nem pedig csak villogni vagy tapasztalatszerzésre,kell a másik.
2010. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!