Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családi kapcsolat a...

Ha egy családi kapcsolat a világnézetek különbözősége miatt szakad meg, van még esély az újra egymásra találásra?

Figyelt kérdés
Például hím soviniszta apuka és céltudatos lánya között, vagy homofób szülők és meleg gyerek között, vagy vallási, politikai különbségek miatt.
2014. ápr. 25. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Én transzszexuális vagyok és leszbikus. Amikor elmondtam, volt aki elfordult tőlem, azóta próbálták felvenni a kapcsolatot, de nem vagyok rájuk kíváncsi.

Szüleim elfogadták, de ha nem akartak volna látni és később megkerestek volna, velük se beszéltem volna többet.

2014. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem közelednek a nézetek,nincs.
2014. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, azért ebben az országban szerintem már az is pozitívum, hogy keresik veled a kapcsolatot, ha elsőre nem is fogadtak el.


Nekem a tesóm leszbikus, mindig mellette álltam, nem is érdekelt, amikor elmondta - mármint érted, nem volt sokk vagy meglepő, azt szeret, akit akar - ha tőle fordult volna el valaki, és megpróbálna békülni, neki is azt tanácsolnám, hogy hallgassa meg, mit mond.


Kivéve talán ha nagyon csúnyán megbántottak.

2014. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy a világnézetek változása nélkül van esély az újra egymásra találásnak.
2014. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább nem kellene hozzászólnom Jobbikosként:).De mióta a szüleim is igazat adnak nekem,már szinte mindenben,azóta ők is belázadtak!Mert idáig szocik voltak,de most már látják,hogy mi a helyzet!Így már nem megy a családon belüli köpködés.A gyerekem anyai felmenői meg szombatisták,viszont itt meg katolikus rajtam kívül mindenki,mert nem tudom ,hogy kinek az ötlete volt de reformátusnak kereszteltek meg.Mondjuk ez nem is érdekel.De azt a gusztustalan szájra puszira köszönéstől fel áll a szőr a hátamon:)!
2014. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!