Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás, és sok más gond...

Szakítás, és sok más gond után hogyan lehetne talpra állni? Adnátok tippeket, nekem nem jut eszembe semmi.

Figyelt kérdés

Szakítás 2 hónapja volt, egy több mint egy éves kapcsolat után, és nem tudom túltenni magam rajta.

Nála laktam tulajdonképpen, rá építettem mindent a semmiből tőlem (200 kilométerre lakott ő)A mellettük lévő városában kezdtem el munkát keresni, ahol még mellesleg azelőtt sosem jártam, most fejeztem be a sulit, és mindvégig nyugtatott és biztatott, hogy menni fog, és mindenben segít, megoldunk mindent...

Erre egyszer csak közli, hogy nem megy, nem tud velem lenni, mivel semmi sikerem nem volt ideges voltam, nem találtam munkát, teljesen elkeseredtem, és ő közölte hogy így nem szeretné folytatni, mert ez őt tönkre teszi.És hogy majd talán, egyszer máskor, ha megtaláltam magam majd folytatjuk, csak ez így most nem megy..

A nagy betűs életben elvesztem, és még ő is ellökött :(

Hazaköltöztetett, gyűlölök itt lenni, mindig is menekültem innen.Már 3 éve nem nagyon voltam itthon, mert jó messzire választottam iskolát éppen ezért.Menekültem, és menekülni akarok innen, mert a boldog családot nem így kézelem el.

Terhére vagyok itt mindenkinek, és néha ez el is hangzik, hogy csak élősködöm, hogy csak itt vagyok, eltartanak, és nem csinálok semmit, apukám szerint, ő mindannyiunknak ezt mondja.Tönkreteszi a családot, azt hiszi csak ő a fontos, anyukám vesebeteg, apukám szerint meg csak lusta.

Válás kizárva, ezt ne is mondjátok.


Munkát nem találok itt sem, csak kudarcok érnek, itthon ülök és nézek ki a fejemből, mert nem tudok az égvilágon semmi mást csinálni.


A barátaimnak mindnek van párja, és én nem szeretnék, és nem tudok ünneprontónak közéjük társulni.Látom, hogy boldogok az emberek a szerelmükkel, és nekem csak még rosszabb.A volt páromról kiderült, hogy talált egy másik lányt...

Mit tegyek? Hogyan lehetne csak kicsit jobbá tenni ezt az egészet?

Szinte egyfolytában enyhe hányingerem van az idegtől, és enni sem bírok rendesen éppen ezért, de nem is kívánom az ételt.Pénzem nincsen, hogy elmenjek innen, és egyedül új életet kezdjek, pedig úgy érzem az segítene.Nem akarok kérni, mert ha kapnék is csak újabb strigula lenne a következő veszekedéskor felróható bűnök közül :(

Mondjatok valamit!

22l


2009. dec. 23. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en azt hiszem hogy neked munkara van szukseged, az altal pedig penzre. Ha van munkad van penzed is, nagyobb lesz az onbizalmad! Igy konnyebben tudsz majd ismerkedni.

Ha lesz penzed akkor irany a fodrasz, a kozmetikus es par jo ruhat, cipot is szerezzel be! Ezek mind kellenek az onbizalom novelesehez!

En a helyedben mindenkepp kulfoldre mennek, es kint vallalnek munkat. Akar eloszor babysitter is lehetsz egy kedves csaladnal, es amikor mar kint vagy akkor konnyebb mas munka utan nezni.

A csaladnal meg van a teljes ellatasod, es nyelviskolaba is jarhatsz. Kb. 6-12 honap utan aztan mar dolgozhatsz mast is, de ugrodeszkanak kituno lehetoseg egy babysitteri allas. Milyen nyelven beszelsz?

Kimenni kulfoldre nem sokba kerul, akar kolcson is kerhetsz valakitol, a repulo vagy vonat jegyedet kell megvenned.

2009. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj, köszönöm! nagyon örülök Neked, mert az én gondolataimat fogalmaztad meg :D!

Igen, szerintem is a munka lenne a megfelelő első lépésként,hogy pénzem legyen!Erre törekszem én is csak sikertelenül. Ruhákat vettem, fodrásznál is voltam :) Ezeket megtettem, barátnőm meg kozmetikus, ezzel sincsen gond :D

Külföldhöz sajnos egyedül gyáva vagyok :(.Ha csak egy szalmaszál lenne, máris megragadnám, nem gondolkodnék!

Németül is beszélek kicsit meg angolul is.Ausztriába mennék, ha lenne egy ember, aki biztos lenne, hogy bármikor segít, ha baj van!Az a baj, hogy kinti ismerős sem tud nekem munkát szerezni.És én egyedül a nagyvilágba nem merek elindulni, mert nem bízhatok senkiben.

2009. dec. 23. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj külföldre. Tanuld meg jól a nyelvet, alakíts kapcsolatokat, rendezz be egy életet.

A pasit meg ne várd annyira...az akkor jön, amikor lazák vagyunk, görcsösen általában borítékolva van a kudarc.

Szerelmi bánatra semmi más gyógyszert nem tudok csak a tevékenységet. futás, olvasás, nyelvtanulás, új dolgok kipróbálása...ha pedig rád jön a bánat, egy jó nagy bőgés.

Elfog múlni! Sok sikert.:)

2009. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is :)! Tudom, hogy idő kérdése..csak sajnos ez az ami most leginkább hátráltatja a dolgokat, túl sok van belőle és ráérek sajnos gondolkodni :(
2009. dec. 24. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!