Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak parfümöt és a...

A barátomnak parfümöt és a telójához érintőceruzát vettem karácsonyra, szerintetek ez kevés?

Figyelt kérdés

már csak azér kérdezem mer szerintem sem a drága ajándékozásról szól a karácsony csak ő drágát vett nekem és nem akarom hogy hülyén jöjjön ki... én L19 ő22 és 2éve vagyunk együtt

azt nem tudom hogy beszélgettem vele hogy mit szeretne és a kocsijába szeretne valamit ami 10000 és akkor mondta hogy odaadom neki a fele árát és most azt nem tudom hogy az eddigi ajándéka mellé adjam még a pénzt ajándékba vagy elég ennyi??


2009. dec. 23. 20:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem bőven elég ennyi! Nem az a lényeg a karácsonyban,hogy meg kell ajándékozni egymást..Bőven elég ha együtt vagytok ezen a napon.. Nem kell ahoz ajándék,hogy ünnepi legyen..szerintem
2009. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég ennyi. Ha nem, akkor sem veled van a baj - én ennyinek is örülnék a barátod helyében.
2009. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még mindig az előző vagyok: a parfüm nem a legolcsóbb dolog, tavaly én is parfümöt meg rózsát (1 szálat) kaptam, és nagyon örültem!
2009. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!