Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak róla, mire...

Mit gondoljak róla, mire számíthatok? Megcsaltam, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Az a történet, hogy régebben párszor megcsaltam a férjem, mert rossz volt a kapcsolatunk, és azt hittem ő is csal. Most elmondtam neki, rengeteget beszéltünk róla, és kiderült, hogy én sokkal több dologba mentem bele mint ő. Megbocsátott, de azt mondja örökre megváltozott minden. Mondtam neki, hogy megbízok benne, de azt válaszolta: ne bízz, én sem bízok magamban! Nem tudom mit akar. Sosem volt az a nőcsábász típus, de mivel jól néz ki, mindig akadtak nők, akik körülötte legyeskedtek. Most még jobban ad magára, és látom, hogy mindenhol flörtölnek vele a csajok. Eddig láttam a szemében, ha valami nem volt rendben, de most mintha nem is az ő szemei lennének. Nem tudom, mit gondoljak! Tapasztalat?
2009. dec. 23. 23:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalatom nincs, de szerintem hatalmasat csalódott benned(jogosan)...Ne lepődj meg, ha hamarosan lelép.
2009. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Hulye vagy!Minek mondtad el?Jelentett neked vmit par menet?Elqrtad...
2009. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Semmit nem jelentett egyik sem! Nála jobbat nem találnék, ezért is mondtam el, mert nem szerettem volna, hogy hazugságban éljünk. Bántott egyre jobban, hogy ilyen történt, és nem tud róla!
2009. dec. 24. 00:00
 4/28 anonim válasza:
81%
jól tetted hogy elmondtad! így neked is könnyebb, tisztább a lelked, nem kell tovább hazugságban élni. viszont most egy ideig nem lesz olyan mint régen, de szerintem a párod értékeli, hogy elmondtad neki az igazad és lassan belátja hogy mindkettőtöknek így a legjobb :)
2009. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
én nem bírnék olyan lánnyal együtt élni aki így megalázott. nem bírnék hozzá se nyúlni többet.
2009. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Popper Péter mondta egyszer egy előadásán hogy:

Meg is csaltad meg még el is mondtad neki, h rúgj bele mégegyet.Hát milyen ember az ilyen aki csak a saját lekifurdalásán akar könnyiteni,ezért még meg is bántja a másikat.

-----------------

Nem akarsz hazugságban élni??

Ha elmondod neki attól még abban élsz!!!

Mi az h a legjobb férj a TIed,akkor miért csaltad meg,csak mert volt egy kis affér?

-------------

Már sosem fogtok tudni tisztelettel és szerettel nézni egymásra ezekután ,sajnos.

2009. dec. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és fordított helyzetben vagyok.

Engem csaltak meg. Nem volt egyszerű, de végülis megbocsátottam neki, együtt maradtunk, sőt évről évre jobb a kapcsolatunk. Most úgy tűnik érdemes volt végigküzdeni az utóbbi éveket egymásért. De ez most mindegy.

Ennek ellenére soha nem lesz már az a bizalmam benne, mint ami azelőtt volt! SOHA!


S ezt nálatok is így lehet. Készülj fel rá, hogy ugyanazt az szeretetteljes embert már soha nem fogod visszakapni, (bár ettől még szerethetitek egymást). Sőt nagyon nagy az esélye, hogy szép lassan, vagy egy hirtelen fordulattal kigyalogol a kapcsolatotokból.

Nálunk sem garantált, hogy ez előbb-utóbb nem fog bekövetkezni. Pedig tényleg ezerszer megbeszéltük, megszeretgettük azóta egymást. Mégis megmaradt a gombóc bennem, hogy megtette....

EGyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ekkora törést maradandó érzelmi károsodás nélkül meg lehet úszni egy kapcsolatban.



Tudod, én csak azt nem értem, miért éri meg egy-két félrekúrásért kockáztatni egy működőfélben lévő kapcsolatot?

Ha időben elkezdtetek volna beszélgetni, talán hamarabb kiderült volna, hogy gondol a másik a félrekacsintgatásról.

2009. dec. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
01:29! Akkor még nem tudtam, hogy Ő az igazi, ez már nagyon régen volt, akkoriban rengeteget veszekedtünk, azóta megváltozott minden. De nem tudtam nyugodtan élni, mert mindig azt mondja, ő mindenről tudni akar, mert mindent meg lehet beszélni.
2009. dec. 24. 08:18
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Vége van.
2009. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

És Te tudsz ezekután tisztelettel és szeretettel nézni rá?

És forditva?

2009. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!