Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha a vakrandi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a vakrandi alkalmával a partner egy ismert ember kiköpött mása lenne?

Figyelt kérdés
Nem mondanék nevet, eddig igazából semleges volt nekem az a férfi, de most hogy a randipartner mintha a klónja lenne..nem tudom örüljek vagy sem..mert amúgy nem rossz az a pasi, csak úton útfélen összekeverik vele, és ezért nem küldött képet sem, nehogy amiatt változzon a véleményem.
2010. júl. 16. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez van, nyilván nem direkt csinálta magát olyanra. Változtatni nem érdemes rajta, ilyen, kész.
2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kürtöld szét, hogy tudjátok, XY az a híres ember Valahonnan a pasim! talán a Blikkben is benne leszel.
2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Téged ez zavar? Vagy miért kérdezed?
2010. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
19%
www.meatspin.com/hogyan-ismerjuk-fel-ket-klon-kozul-az-igazit
2010. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, engem zavar, mert rendes pasi, de csak amíg találkoztunk úgy lesték, utána meg engem, olyan "hát ettől meg mit akarhat?", lenézően tekintettek rám. Nem vagyok egy csúnya csaj, olyan átlagosnak mondanám magam. Ő sem élvezi hogy hasonlít arra a személyre, de nem tud mit tenni ellene és már több kapcsolata is tökrement emiatt..
2010. júl. 16. 13:52
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
ha megismered, és megkedveled, akkor ettől el lehet vonatkoztatni (egyébként ha nem akkora titok mégis kire hasonlít?:) :) )
2010. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
már bocs, de ki nem tojja le, h mit gondolnak mások? hha boldog vagy azzal a fiúval, meg eltudsz képzelni komolyabb dolgot is vele, akkor mit számit h egy hires emberre hasonlit?...
2010. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mégis kire hasonlít? :) ezt azért megoszthatnád velünk ha már ezt megkérdezted :)
2010. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne nevessetek ki, nem a szépségéért kedvelem, de Jáksó Laci:)
2010. júl. 17. 10:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem tizenéves pipi vagyok én sem már, szóval a kort ne is vegyétek most figyelembe:D
2010. júl. 17. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!