Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le az idegesitő...

Hogy koptassam le az idegesitő 5 éves uncsim?

Figyelt kérdés
Van egy unokatesóm aki egyfolytába idegesit amikor jönnek...mit csináljak hogy ne idegesitsen??megverni nem tudom mivel a nénjám mérges lesz rám is meg a szüleimre is :/
2009. dec. 24. 12:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
jesszus,miért kellene megverni! ha kicsit foglalkoznál vele,nem idegesitene.Biztosan a figyelmedre vágyik,szeretne veled játszani. Foglald le, keress valami neki való játékot a neten,rajzoljatok vagy valami.
2009. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

"megverni nem tudom mivel a nénjám mérges lesz rám" XD XD XD XD ezen kifekudtem hahahahahahaha!!!

ultesd le a torpét a net elé, keress neki youtube on kis vicces gyerkocoknek valo videokat, hadd nézze!

2009. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Vagy most karácsony lévén találd ki, hogy ketten feldíszítitek a fát...ennek a felnőttek biztosan nagyon örülni fognak, hogy besegítetek. Viszont, ha olyan kicsi, hogy még úgy vagytok vele jobb ha a fadíszítés is titok előtte, akkor maximálisan csatlakozom az első válaszolóhoz. Megverni pedig semmikép!
2009. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

12:28-as vagyok.

Most nézem, hogy 5 éves...

2009. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted 5 évesen milyen legyen? Játszál vele bazzeg. Akkor majd nem idegesít...
2009. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Mivel idegesít?
2009. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Hány éves vagy???

Szégyeld magadat,hogy akár meg is vernél egy 5éves gyereket!!!

Mivel idegesít téged egy 5éves kicsi??Én a szülei helyében,ha meg mernéd ütni a gyereket,nemcsak mérges lennék,de biztosan levágnék neked egy bazinagy pofont!!!

2009. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Te milyen voltál 5 évesen? Valószínűleg egy nagyobb gyerek számára (mint amilyen most te vagy) ugyanolyan idegesítő lehettél...
2009. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

higyjétek el,én tudom milyen idegesítő amikor a gyerekek azzal zaklatnak hogy játszál velök,miközbe neked sokkal több kedved lenne lazán csaka a gép előtt punnyadni vagy halgatni a felnőttek társaságát..vagy egy veled egykorúval beszélgetni...én megértelek kérdező..nagyon idegesítőek,,a csalátban mindenki rám bizza a gyerekeket egy egy bulin közbe azt nem kérdezik meg hogy én szeretnéke velük játszani..ott tartok hogy már türelmem sincs a gyerekekhez..azt a mondatot hogy "játsszunk máááár" ki nem állhatom...nem nekem szülte senki a gyerekeket hogy én vigyázzak rá...

szerintem értesd meg a kicsivel hogy neked más elfoglaltságod van.kérjen meg valaki mást hogy játszon vele...és válaszolók a világ leegszarabb érzése mikor rádsózzák a gyereket aztán mikor aztmondod a kicsinek hogy nem játszokveled akkor az rosszul esik neki még neked van lelkiismeret furdalásod..de erről huu mennyit tudék még írni -.-"

13L

2009. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Önző kiskamaszok vagytok, ennyi... Más dolgod van? Aha, a gép előtt kell punnyadni, nagyon elfoglalt vagy:)))
2009. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!