Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettegek iszonyatosan az...

Rettegek iszonyatosan az elkötelezödéstől, miért?

Figyelt kérdés
nincs férfi az életemben,de már a gondolattól is rettegek,pámikolok,ha arra gondolok,hogy KELLENE valakivel együtt élni, a közös kassza is kiborít.Mi a baj velem?Számos korombelinek komoly párkapcsolata van.én meg rettegek az elkötelezödéstő! 21Lvagyok!

2014. ápr. 29. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Te agyilag még 12 éves vagy, azért.
2014. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Éretlen vagy még egy ilyen elköteleződésre, 21 évesen nem is olyan nagy gáz, majd ha már idősebb leszel, magától elmúlnak a félelmeid, és élvezni is fogod, hogy külön élsz a szülőktől a pároddal.

Amíg viszont ez a vágy nincs meg benned, ne is erőltesd.

2014. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodj meg egy csomó srác/férfi pont olyan csajt szeretne, aki nem igényli azt, hogy együtt éljen vele, csak egymásnak kölcsönösen a legjobb formájukat nyújtva találkozgassanak hetente párszor, együtt töltsenek hétvégéket, szabadságokat.
2014. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont azért érzed így mert nincs férfi az életedben. Ha lesz és dúl a láv meg minden tökéletes akkor majd ezeket a dolgokat is másképp fogod látni. Én is pont így voltam ezzel.
2014. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképpen változtatnod kell a hozzáálásodon, különben menthetetlenűl egyedül maradsz. Ha kell kérd pszichológus segítségét.
2014. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogy kellene változtatnom a hozzáálásomon?
2014. ápr. 29. 15:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagy-nagy akaraterővel, férfi segítségével.
2014. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ilyen hülye tanácsokat ne osztogass, attól még hogy valaki 21 évesen nem szeretne belebonyolódni komoly kapcsolatba, nem akar együtt élni férfival, nincs vele semmi gond, majd később, ha szerelmes lesz és érettebb, ez meg fog változni.

Te meg pszichológushoz küldenéd!

Van olyan barátnőm, akinek 22 éves koráig nem is volt barátja, ma 28 éves, együtt él a szerelmével, most vettek KÖZÖS lakást, lassan házasság. Attól még hogy valaki nem rohan az oltár elé 21 évesen, meg szül 6 gyereket, még nem kell pszichológushoz fordulni.

Kérdező, nincs veled semmi baj, talán kicsit későnérő típus vagy, de csak 21 vagy, nem 30, szóval majd változik ez később. Egyelőre tanulj, barátkozz, ismerkedj, bőven ráérsz még ilyen szinten elköteleződni egy pasi mellett.

2014. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van valami megmagyarazhatatlan felelmed. Esetleg beszelgess el pszichologussal.

Tedd fel a kerdest magadnak, mi az a legrosszabb dolog, ami tortenhet veled, ha elkotelezodsz?

Hany komoly parkapcsolatod volt?

Az ember legtobbszor attol fel, amit nem ismer.

2014. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem volt komoly kapcsoaltom még!

mitől félek?a függéstől,hogy ha összeköltözünk én nem akarok közös kasszát nem akarom azt hogyha veszek magamnak valamit pl elszámoltassank, vagy engedélyt keljen kérni hogy "megvehetem" érted?

2014. ápr. 29. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!