Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan összevesztem a...

Iszonyatosan összevesztem a férjemmel a családja miatt, mi legyen?

Figyelt kérdés

Röviden: kihasználják anyagilag is és a munkát illetőleg is,mindent elvégeztetnek vele,nekem terítenem kell ha bárki megjelenik a családjából, pedig soha semmit nem kaptunk tőlük, nem pénzre gondolok, de ha baj van a családja az utolsó akitől segítséget kérne. Ha anyámbejön még hellyel sem kínálja és a köszönésen kívül egy szót sem szól, pedig anya mindig segített minket, ünnepekre mindig jelentős segítséget kaptunk, mert megteheti, ő semmibe van nézve a férjem által, bezzeg a családja!!! Nagyon elegem van ebből és kiborultam. A férjem nem az a fajta, aki bocsánatot kérjen, ezt mindig is számon kértem tőle, hogy miért nem ismeri el ha hibázott, nem úgy lett nevelve...ez volt a válasz!

Azt mondtam, ha nem változtat, csomagolhat!

Nem bántam meg a vitát, szeretnáém hogy változtasson, hogy vegyem rá? Már elmondtam, hogy bennünek anya segít, senki más és legyen kedvesebb és nem kell mindjárt csirkét sütni, mert átjönnek az anyjáék, meg földre borulni, ha megérkeznek, mert megközelítőleg sem kapjameg anyám ugyanazt a bánásmódot. Elegem van!


2013. márc. 12. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, hogy annyit kap az anyós (meg a férjed többi családtagja), amennyit anyukád. Ha ő ilyen vele, akkor te is legyél olyan az ő anyjával. Ha anyukádnak nincs terülj-terülj asztalkám, akkor anyósodnak se legyen. Így majd észre fogja venni a különbséget, hogy miről is beszélsz. És ha tetszik neki tetszik, ha nem nem, lehet duzzogni. Akkor csinálja meg ő az anyjának a felhajtást. Ne hagyd hogy anyukád ne kapja meg a jogos tiszteletet. Annyit adj, amennyit kapsz.
2013. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem aztán ugrálhatna,hogy terítsek, mert jön az anyja! Milyen dolog már ez, hogy körbe kell rajongani őket, ha mennek?? És igazad van, ha anyud aki segít nem kapja meg a minimális tiszteletet sem, akkor szard le nagy ívben az ő anyját. Sőt látványosan húzogasd a szádat, ha ott vannak, tegyél megjegyzéseket. Aztán legfeljebb ezen fogtok összeveszni...de akkor megmondod, hogy ha ő a te anyukáddal így viselkedik, akkor te miért nem viselkedhetsz így az övével?? Ennyi...
2013. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

fúj, nekem nem ilyen, de hasonló. Bár anyósom szerencsére nem az a fajta, de apósom mindig hív, ha segíteni kéne, pedig 250 km -re lakik, de elvárná, hogy vegyünk ki szabit és menjünk segíteni, de sem az utiköltséget nem fizeti ki, és még egy köszönöm sem jár. Borász, a szőlőben segítünk, ha ott vagyunk, de 2 éve a férjem hazament segíteni, meg sem köszönte, a szüretből járó pénz egy részét pedig a nagyobbik sógornőm kapta meg, és ott sem volt, pedig kb. 1 km-re lakik apóstól. Mi pestről mentünk segíteni, és semmi nem jár. Én mondtam a férjemnek, hogy nem szeretném, ha idén menne. Mondta, hogy nem is fog ezek után.

én biztos nem terítenék anyukának, majd a férjed terítsen és kész.

2013. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszerüen kikészülök ettől a helyzettől és a férjem nem látja be, hogy mit csinál, őket úgy kell fogadnimint az angol királynőt, bejelentkeznek előre, hogy de otthon legyünk, adván időt, hogy el tudj készülni, aztán megjönnek sokszor négyen is,sógornőmékkel karöltve, enni, inni, én meg pakolok, főzök, mosogatok utánuk, mint egy szamár.
2013. márc. 12. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van!Azt add az anyósodéknak amit a férjed anyukádnak.Ne ugráld körül őket majd csak észbe kap a férjed is.Ne hagyd magad kihasználni.Szüntesd be a terülj-terülj asztalkát.
2013. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt én megtenném, hogy látványosan elmegyek otthonról, mondván, hogy dolgom van, és most nem érek rá velük foglalkozni! biztos kivernéd a biztosítékot :))
2013. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:
100%

Jókora görény a férjed, azt meg kell hagyni.

De mi a fenéért vagy még együtt vele? Téged sem tarthat sokkal többre, mint anyukádat... Jó ez neked, hogy elnyomott szolga lehetsz a "királyi családban" ?

2013. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!