Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a családomnak...

Hogy mutassam be a családomnak a barátomat, ha ők nagyon vallásosak?

Figyelt kérdés

A barátom nem vallásos, sőt... Az a típusú srác, aki népszerű, jól néz ki, gazdag a családja, szóval úgy él, mintha soha nem lenne semmi gondja.

Nagyon sokan nem kedvelik és nem szeretném, ha az én családom is azoknak az embereknek a táborát erősítenék, akik nem szeretik, mert nekem fontos lenne, ha jól kijönnének vele.

Ez az első párkapcsolatom, szóval még sosem mutattam be senkit itthon.

De a bátyám nem szereti alapból az olyan típusú srácokat, mint ő (stílusos, népszerű, mindig a középpontban lévő).


2014. ápr. 30. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid amellett, hogy vallásosak rendelkeznek némi ésszel is, akkor nem fognak törődni azzal, hogy a fiú vallásos-e.

Azt fogják nézni, hogyan viselkedik veled meg úgy általánosságban.

Ha egy elkényeztetett kis takony, akkor nem fogják szeretni, ha meg normális, akkor sem biztos, de legalább közömbösek lesznek felé. Ennyi.

A bátyáddal meg majd ketten elrendezik, ha nézeteltérés van, azzal neked nem kell foglalkoznod.

2014. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudnunk kellene, hogy mennyi idős vagy? "Ő stílusos, népszerű, mindig a középpontban lévő" ezt pontosítsd, mivel is éri ezt el? Egyébként ilyen életmódot folytat? Ezek fontos információk, a válaszok szemszögéből.
2014. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mutatnàm be a baràtomat otthon, ha ö kifejezetten akarja. Nyilvàn az lenne jo, ha mehetne hozzàd bàrmikor, ha màr együtt jàrtok. Esetleg felkészitheted a baràtodat lelkileg, hogy milyen tipusu emberek a csalàdtagok. Az is lehet, hogy a bàtyàddal még nagy haverok is lesznek. De az is lehet, hogy utàlni fogjàk egymàst. Bizd öràjuk. Az, ha valaki vallàsos, az nem erkölcsi bizonyiték. Tudnék konkrét eseteket sorolni, de most inkàbb nem. Ha te jol kijössz az uj baràtoddal, akkor ne érdekeljenek a csalàdtagok véleménye. Elöször még neked is meg kell öt ismerned alaposabban, hogy kialakulhasson a véleményed.
2014. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A családod úgy is az alapján fogja megítélni ahogy megismerik... ha első bemutatáskor teszi is a jófiút ahogy egyre többször viszed szüleidhez lassan úgy is az igazi énjét fogja mutatni, onnantól kezdve meg úgy is szüleiden műlik ismét csak, hogy miként ítélik meg.
2014. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!