Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a férjedet hétvégér...

Zavarna ha a férjedet hétvégére elhívná a fodrásznője a lakására műszaki dolgokat beállítani és még ebédet is főzne neki?

Figyelt kérdés

Férjemet meghívta a fodrásznője hétvégére, hogy kábeleket gépeket rendbe rakja. (Ez a szakmája)

Ebédet is főz neki.

Szerintetek?



2014. ápr. 30. 19:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%

Igen.. Kábelek mehetnének.. De az ebédmeghívás nélkül..

Ezek után az sem..


Megit más lenne, ha ott helyben húzódna el a dolog, és megkínálja kajával, mert éhes..



A férjemszokott hazhoz menni, pont ilyen dolgok miatt..

Miatta nem aggódnék, volt már playmate lakásán is...

De a nő így ebben a formában tuti akar valamit,szerntem ezt a férjem is felismerné...

2014. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
58%

Nem zavarna hétvégén segít egy ismerősnek mi ezzel a gond?

Ha megcsalna vele azt sem tudnád, hogy a világon van a nő.

2014. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
82%
Nem Csilának hívják?
2014. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ennyiből az égvilágon semmit sem tudok meg a lényeget illetően. Miért vagy féltékeny? Van rá okod?
2014. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
22%
Agyon verném:D
2014. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
57%
Engem zavarna.
2014. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs meg a bizalom, akkor ez a kapcsolat már rothadásnak indult. Pedig valószínűleg a férjnek tiszta a lelkiismerete és az is marad.
2014. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
82%

Első nyilván pénzt nem fogad el a férfi és viszonozni szeretné.

Akar megcsal akármit kombinálsz, de minek mentél hozzá eg olyan emberbe akiben nem bízol meg 100%-an?

2014. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
92%
Az én feleségem szokott adóügyeket intézni ügyfelei lakásán. Azt mondjátok legyek féltékeny? Eddig eszembe sem jutott!
2014. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha az ebéd csak fizetség, akkor szerintem nem gáz, egyéb esetben kicsit necces, lehet nem nézném jó szemmel, de azért nem kell mindenben rémeket látni, a beteges féltékenykedés nem jó dolog. :D
2014. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!