Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok, hogy Ő az igazi?

Honnan tudtátok, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés
A kapcsolat legelején éreztétek, hogy ez más lesz, vagy csak a későbbiekben alakult úgy, hogy összeházasodtok?
2014. máj. 2. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Mindig csak sajnálni tudom, azt aki az "igazit" a nagy "Ő-t" keresi, sokszor 40 éves korában is. De ha neked jó....................
2014. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Biztos vagyok benne, hogy számodra és a többi válaszoló/olvasó számára is furcsa lesz a véleményem: Azt, hogy ki az igazi, csak akkor tudjuk meg, amikor már nincs mellettünk. Ha éveket leéltünk vele, voltak közös - megvalósított és el nem ért - céljaink, közös élményeink, emlékeink. A kapcsolat kezdetén még csak reménykedünk abban, hogy eljön az igazi (netán hófehér lovon vagy mercédeszen). De valójában abból lesz az igazi, akivel tartalmas életet tudunk élni. Tehát szerintem a kapcsolat elején az igazi még csak egy ábránd, vágy, álmodozás.
2014. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Sejtése szerintem már elsőre van az embernek :) Nem mondom azt, hogy tudni, mert ez hülyeség. Nem ismered még akkor a másikat, a véletlen kérdése, hogy később olyannak ismered-e meg, mint amilyennek elképzelted vagy sem.


Pár év együttélés után lehet inkább bizonyossággal állítani, hogy igen, ő az igazi.

2014. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Szemely szerint ereztem, talan a masodik randin meg is mondtam Neki, hogy O lesz a felesegem. 10eve vagyunk hazasok, 2 gyerekunk van.
2014. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is, az elején még csak reméli az ember, hogy ő lesz az igazi. Az elején még rózsaszín köd van, jóhogy azt hiszi mindenki, hogy ő az igazi. Aztán egy csomó esetben kiderül, hogy mégsem. (zárójelben megjegyezném, hogy szerintem legjobban szakításkor ismeri meg az ember a másikat. Rengeteg olyan kapcsolatot láttam már, ahol évekig együtt voltak, rendesek voltak egymáshoz, aztán szakításnál olyan dolgokat léptek meg, amit az életben ki nem néztem volna belőlük, de ők se egymásból)

Én is mondhatom, hogy elejétől fogva tudtam, hogy ő lesz az, de valószínű, hogy nem tudtam, csak akartam, hogy így legyen. Most még elvagyunk:D (10 éves kapcsolat-lassan 1 éves házasság-1 gyerek)

2014. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

A kapcsolat elején azt éreztem, hogy más, mint akikkel eddig ismerkedtem. Figyelmes volt velem. Alig volt pénze, de lefoglalt egy szállodai szobát, hogy hajnalban elkísérhessen a repülőtérre, amikor visszautaztam Magyarországra.

Onnan tudom, hogy ő az igazi, hogy mellette sokkal jobban nőnek érzem magam. Nem zavar a túlsúlyom, sőt kifejezetten szexinek látom magam.

És sok más apróságból látom és tudom, hogy ő az én másik felem <3

2014. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nincsen egy igazi, rengeteg van a világban... Ha csak egy lenne, kb. senki se találta volna még meg..:) Valakinek elég annyi, hogy épp valaki kedves hozzá, meg kinéz valahogy, és máris ő lesz az igazi. Valaki mélyebben keresgél, valakinek nem kellenek a felszínes dolgok, meg a mai világ, ők már nehezebben találják meg az igazit. Én is 30 év körül csak kettő olyan nőt találtam, akire rámondtam, hogy ők igaziak, de egyikkel se jött össze. Egyik kiköltözött külföldre, a másik meg idióta volt, de majd rájön. Én arra a nőre mondom, hogy igazi, akire ránézek, és kb. 3 másodperc kell hozzá, semmi több. Tekintetben benne van minden. De az nagyon nagyon ritka.
2014. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
volt nála egy tábla
2014. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Őszödi Ferenc ***** válasza:
51%
Volt a drágánál egy Nokiás doboz.
2014. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek a nagy Ő-ben, az Igazi-ban. Szerintem vannak emberek, akikkel le tudtunk élni egy életet, és vannak, akikkel nem. Ez sok mindentől függhet.

De úgy gondolom, hogy az embereknek meg kell küzdeniük azért, hogy a másikat egy életen át szeretni tudják, tehát olyan nincs, hogy magától szép és jó minden, mindenféle erőfeszítés nélkül.

2014. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!