Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti honnan tudtátok, hogy a...

Ti honnan tudtátok, hogy a párotok/férjetek/feleségetek az igazi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 13:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
7%
Nem létezik olyan szó hogy igazi.
2012. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

"Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált."


ez a nagy helyzet...viszont a férjemnek sikerült igazivá válnia.... :)

2012. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Onnan, hogy krízishelyzetekben is volt lehetőségem megfigyelni a reakcióit és még utána is ő kellett.
2012. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
"Igazi"?! Az élet csupa megalkuvás!
2012. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet "tudni". Ez az érzés "csak úgy van", egyszerűen érzed, hogy mellette le tudnád élni az életed. Nincs semmi konkrét olyan dolog szerintem, ami miatt ezt kellene gondolni valakiről. És egyébként mindenkinek vannak hibái, és ezt kell két embernek összehangolni, együtt élni vele stb. Nem tudom elmagyarázni rendesen. :)
2012. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem lehet tudni. Ha valakivel évek óta együtt vagyok, kitartunk egymás mellett és közösek a céljaink, akkor elképzelhető, hogy lehet közös jövőnk. De az is lehet, hogy hosszú évek után ér véget valami miatt. Szerintem nincs olyan, hogy igazi, csak olyan, akinek hasonló az életfelfogása és jó társ lehet.
2012. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
szerintem sincs ilyen.elég csalfák a férfiak..
2012. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
érezni lehet nem tudni.
2012. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nincs ráírva hogy made in china.
2012. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sziszmanó válasza:
0%
Ha évek óta együtt lesztek és minden rendben megy, meg minden mozdulatodat tudni fogja, meg hogy mikor mire gondolsz akkor utána majd igazi lesz!! :)
2012. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!