Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudtátok, hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy megkéri a kezem. Sokszor kérdezte, hogy igent mondanék-e neki és folyton a gyűrűm macerálja az ujjamon. De megijedtem. Ő az, akit a sors mellém szánt(?), jól fog elsülni a dolog(?). Elgondolkodtatok előtte, mielőtt megtörtént az esemény(?)


Köszönöm, ha megosztjátok velem véleményeiteket, gondolataitokat.


2012. nov. 2. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Kiderült, hogy a Star Wars a kedvenc filmje.
2012. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
83%
megismerkedésünkre pár hónappal egyszer a karjába zárt, én a mellkasára hajtottam a fejem, szorosan átöleltük egymás és az jutott eszembe, hogy így akarok majd meghalni, ha eljött az idő. Innen tudom, hogy ő az igazi.
2012. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%

ma 21:29


:)

2012. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
hát ez nehéz elore tudni:( de jol csak a szívével lát az ember!!!!sok boldogságot:)
2012. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
30%
Én sokszor azt gondotam hogy ő az igazi aki éppen volt...sajnos mint késöbb kiderűlt egyik sem az volt.Nem részemről természetesen,hanem ő nekik nem én voltam.Pedig mindig szépen mesebelien indúlt a dolog...de nem adtam fel a harcot hogy megtaláljam az igazit akivel mind ketten azok vagyunk egymás számára.
2012. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
beleneztem a szemembe es tudtam o lessz a ferjem ott lattam benne mindent
2012. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
számomra nem létezik igazi, ebben biztos vagyok.
2012. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Beszólt nekem... :)
2012. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Ő az az ember, aki mindig mellettem van, aki semmitől se riad vissza, bármi történik velem. Ha minden elcsesződik, aztán este megölel, akkor minden rossz eltűnik. Sose bánt meg, ha valami nem tetszik neki, az tapintatosan közli. Mindig számíthatok rá, és mindig vigyáz rám.
2012. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ő az az ember aki mindig felvidít, megérti ha zsémbes vagyok, aki esténként átölel, aki bíztat, ha baj van. Lehet vele jókat nevetni, művelt és biztos jó családapa lesz. Nekem nem is kell ennél több.
2012. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!