Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Ti honnan tudtátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Ti honnan tudtátok, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Én minden kapcsolatomat nagyon komolyan vettem, csak többéves kapcsolataim voltak, és bár elsőre mindegyik ígéretesnek tűnt, később kiderült, hogy nem működőképes a dolog. Ti honnan tudtátok, hogy a párotokkal szeretnétek leélni az életeteket?

2013. szept. 19. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ettől rettegtem én is, mivel ugyanígy voltam, mint te.

2 év után már egyértelműen tudtam, hogy ez teljesen más, mint előtte.

(kb. 1 évig ezen stresszeltem, mert minden kapcsolatomnak 1 év után lett vége)

Előtte is tudtam persze, hogy más:) csak nem mertem elhinni...5 év után is szerelmes vagyok...együtt élünk, most lesz az esküvő

2013. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Több jele volt, hogy összeillünk: egymásba szerettünk, megértjük egymást, közösek a céljaink, együtt tudunk működni, elfogadjuk egymás múltbéli hibáit, meg a jelen hibáinkat is. Ő a szeretőm, a szerelmem, a legjobb barátom, mindenben igazi társként viselkedik. Megértjük, segítjük egymást. Mindig jól érzem magam vele, meg tud nevettetni, meg tud vigasztalni. Akkor is szeret, ha nem vagyok formában külsőleg, vagy belsőleg, ha hízok, ha fogyok, ha éppen otthoni ruhában takarítok, ha beteg vagyok, szóval mindig szerelemmel és csodálattal néz rám és ez kölcsönös érzés. Törődik velem, a tenyerén hordoz, mindig kiáll mellettem. Meg számtalan ilyen apróság az élet minden területén.
2013. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak rövid kapcsolataim voltak (max 4 hó) 26 éves koromig. Valami sosem klappolt, hiába éreztem fellángolást, hamar lecsillapodott, mert nem voltam hajlandó komoly kompromisszumra. Amikor megismertem a férjem és elkezdtünk beszélgetni, egyből tudtuk, hogy ez más. Zsák, meg a folt. Ugyanazokat olvastuk, láttuk, szerettük, ugyanazokon nevettünk, megegyezett az értékrendünk, világképünk, életmódunk. Tudtuk az első perctől. 8 éve vagyunk házasok, és tök olyan, mint az elején, nagyon szoros a kapcsolatunk.
2013. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A Pasi előtt háromszor voltam már menyasszony(csak hosszú és komoly kapcsolataim voltak), mindegyik befuccsolt...:( Részben az én hibám is volt, mert egyszer sem stabil kapcsolat alatt mondtam igent a lánykérésre, ha visszagondolok, egy menyasszonynak nem rémálmainak kéne lennie, meg pánikrohamoknak, ha az esküvőjét szervezi, nem? :) Aztán a harmadik után úgy döntöttem, nem akarok több ilyet, el vagyok átkozva...Aztán jött Ő, a lehető legesélytelenebb módon(msnen beszélgettünk, haverok lettünk, egy filmezés szexbe torkollt, egy ideig csak szex volt, aztán a szülinapomon rájöttem, hogy belezúgtam, és szerencsére ő is belém)és szerelmesek lettünk. Amikor szóba került az esküvő, már nem féltem, csak akartam :) Így négy hónap után eljegyzés lett, 2 év 3 hónap után idén augusztusban összeházasodtunk :) Szeretem, bármi is legyen, és ő is engem :) Sose hittem benne, hogy mindenkinek van igazi, és azt megérzed, de ő úgy tarolt le, mint egy gyorsvonat, és már soha nem is kell más :)
2013. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tudtam. Sőt! Nem is terveztünk hosszú távra. Nem szex kapcsolat volt, csak nem gondoltam hogy komolyra is fordulhat. A vőlegényem 36 éves volt amikor megismertem. A leghosszabb kapcsolata 2 év volt, szóval gondolhatod milyen élete volt... de mellettem 180 fokos fordulatot vett. Holnap után lesz az esküvőnk és mostmár én vagyok a leghosszabb kapcsolata. :)
2013. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ezt leírtátok, most már látok reményt. :) A házasoknak gratulálok, a házasulandóknak pedig hosszú boldog életet és sok sikert az esküvőhöz! :) Tényleg jó ilyen sikertörténeteket is hallani, ment a zöld kéz. :)
2013. szept. 19. 22:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valahogy sose jöttek össze a kapcsolataim. Nem volt előtte még 1 éves sem. A leghosszabb 10 hónapos volt.


Több hullámban tört rám, hogy a férjem az igazi.


Az 1. hullám az volt, amikor az első randink után ráébredtem, hogy életemben először tényleg szerelmes vagyok.

A 2. amikor szerelmet vallottunk egymásnak. Először ő, majd én.

A 3. hullám az volt amikor már 3 hete jártunk, és Ő olyan ajándékot adott nekem amit addig soha egy pasi sem. Életem első orgazmusát. (nem vicc!)

A 4. hullám az volt, amikor az első hónapfordulónk előtt 2 nappal megkérte a kezemet, és én gondolkodás nélkül igent mondtam.


Decemberben ünnepeljük a 2. házassági évfordulónkat.:)


27/N

2013. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ismertük egymást,de csak köszönő viszonyban voltunk,de már akkor is tetszett.16 voltam amikor azt mondtam egy barátnőmnek "én ezzel a pasival legalább egyszer,de smárolni fogok".Rá egy évre egy buliból haza menet beszélgettünk,akkor még a másik szerelmeinkről.Aztán egyszercsak megint beszélgettünk,bekerült a társaságba.Rögtön tudtam,hogy ő az igazi.2 hete jártunk mikor már a gyerekek nevéről beszélgettünk :) Valahogy érzi ezt az ember... Azóta is nagyon szeretjük egymást.Nekem ő volt az első igazi kapcsolatom,neki rövidebbek voltak előttem.8 hónap után összeköltöztünk,a 6. évfordulónk után született a fiúnk.
2013. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz leírni, valahogy éreztem már az elején, hogy Ő lesz a férjem, vagy senki más. Elég későn ismerkedtünk meg, én 29 voltam, Ő 30. Nekem korábban volt egy több mint 6 éves kapcsolatom, már az esküvőt szerveztük, de mire oda jutottunk, nem voltam már boldog vele és csak halogattam a ruhaválasztást is, amikor anyukám vette észre, hogy én már nem is akarom azt az esküvőt. Csak cikinek éreztem szólni bárkinek is, mivel féltem, hogy botrány lesz, hisz már le voltak foglalva dolgok. Aztán mertem lépni és jól tettem. Nem illettünk össze, de 18 éves voltam, mikor megismerkedtünk, nem láttam át a dolgokat, csak az esküvő előtt szólalt meg a vészcsengő.

Aztán jött egy 4 éves kapcsolat, de ez csak egy titkos kapcsolat volt, viszont nagyon szerelmes voltam. Nem volt felesége a pasinak, gyereke sem, csak egy élettársa, akivel megszokásból volt meg kényelemből, de testi kapcsolat már alig volt köztük.

Ezután ismertem meg a Férjemet 2009. januárjában egy netes társkeresőn. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen formában találom meg a férjemet, csak szórakozásból voltam fent, kíváncsiságból, hogy hány pasi ír nekem levelet. Aztán mikor megláttam az Ő fényképét, valami belémcsapott villámként, hogy "ez a pasi kell nekem!" Aztán találkoztunk és az első randi nem hittem, hogy komoly lesz, túl jó pasi volt :) Ezután mégis újra és újra találkoztunk és nagyon boldogok vagyunk azóta is. Tavaly Valentin napon meglepetésszerűen kérte meg a kezem, de tudta, hogy én már az eleje óta erre vágyom, bár soha nem beszéltünk róla, megérezte és Ő is ezt akarta.

2013. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak hosszú kapcsolataim voltak, és amíg ment a dolog nyilván jól is működött, jól éreztem magam mindig az aktuális partnerrel, de valahogy házasságra egyikkel sem gondoltam. Nyilván fejlődni és haladni akar az ember, tehát akivel éppen van azzal tervezi a jövőt (vagyonszerzés, hogy lesz holnap ilyenek), ez nálam is így volt, de a házasság valahogy nem fért bele egyiknél se. Mondjuk nem is akartam soha megházasodni.

Amikor a férjemmel először találkoztam azonnal bevillant, hogy ha valaha férhez megyek, akkor hozzá. Pedig alig ismertem. Ahogy jött ez a gondolat úgy el is felejtettem. Pár hónap múlva megkérte a kezem és most leszünk nemsokára két éve házasok :)

2013. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!