Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszeretni...

Hogyan tudnám megszeretni magam? Elfogadni magam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Istenen keresztül?
2009. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok vallásos
2009. dec. 26. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy szól egy mondás, hogy amit kimondunk, az meg is valósul, amit leírunk, abban hinni fogunk.


Tehát mindennap mondd el, mint egy mantrát, hogy "szeretem magam, mert egy kedves, szerethető ember vagyok" (vagy valami kedvedre való szöveget). Aztán a fentiek alapján le is írhatod naponta, többször! Egyébként nem muszáj a teleírt papírt megtartanod. Viszont, ha belekezdesz, akkor ne add fel egyhamar! Szánj erre legalább 3-4 hónapot. Ha érzed a hatását, nem is kell felhagynod vele, legfeljebb elég lesz reggelente vagy este egyszer elmondanod a "mantrád".

2009. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 igabcsy ***** válasza:

Mivel van problémád?

A belső tulajdonságaiddal vagy a külső megjelenéseddel?

2009. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mindkettővel :(

Hiba mondják, hogy jól nézek ki én nem hiszem el nekik. Hiába sorolnak fel millió jó tulajdonságot úgysem vagyok boldog, úgysem szeretem magam .

Szerintem előbb belül kellene változni, tudjam elfogadni ezt a testet , mert úgysem tudok rajta változtatni!

2009. dec. 26. 13:12
 6/9 anonim válasza:
100%

Belsőre nemtudom milyen vagy kérdezd meg a barátaid a rossz tulajdonságaidról és abba változtass.


Külsőre meg:fodrász,kozmetikus,szoli,smink,új rucik,cipők,sport,pedikűrös-manikűrös stb.:)

mert gondolom csaj vagy:D

2009. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha mások így vélekednek rólad, te meg azok ellenére sem látod meg a jót és az elfogadhatót magadban ...

Ne tégy semmit, ez van és kész. Főleg ha még akarod is, akkor mg aztán főleg nem fog változni semmi sem, mert az agyad és a tested az akaratod ellen fog dolgozni. Mert erőlteted.

Inkább "csinálj egy kis forradalmat magadnál": fordítsd ki az életed, tegyél abnormálisan dolgokat, borítsd fel a rendedet az életedben (pl. ha eddig éjszaka aludtál, akkor most maradj fenn, ha nem jártál futni, akkor húzz egy cipőt és szaladj egyet. Más szemszögből fogod látni a világodat, és ez segíteni fog a dolgok értékelésében és elfogadásában. A mostani állapotodban ha erőlteted az önelfogadást, nagyon nehezn fog menni ...

Fordítsd feje tetejére a világot :)

32/F

2009. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elfogadni v beletörődni?

Mert ne ugyanaz!

És oké h elfogadod de ha nem tetszik vmi és nem változtatsz akkor nem fogod magad jobban szertni.

Írj egy listát mit szeretnél,aztán írd mellé h ezért mit kell tenned.

Onnantól már csak rajtad múlik ,a kitartásodon.

És a legkönnyebbel kezd , fokozatosan .

Az önbizalom a sikerélményekből táplálkozik.:-)

2009. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tény: te vagy a világ közepe - A Te világod közepe. Biztosan létezik nálad szebb, okosabb, kedvesebb, stb. ember, de belőled csak egyetlen egy van, és bárki boldog lehet, hogy megismerhetett téged, aki teljesen egyedi. Ha éppen elkap a kishitűségi roham, akkor állj meg egy percre és ezt gondold végig. És higgy benne, mert ez egyszerűen igaz:)
2009. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!